Lemešonoks: Ušakova komanda nezog, jo plāno ilgstoši darboties politikā, Mixnews.lv

Lemešonoks: Ušakova komanda nezog, jo plāno ilgstoši darboties politikā (3)

фото

Ekskluzīvi | 2013. gada 11. janvārī plkst. 12:03

Ne Rīgas mēru, ne viņa līdzbiedrus nav izdevies pieķert ņemot kukuļus, jo gan pats Ušakovs, gan viņa komanda plāno politikā darboties ilgstoši. Par to telekanāla PRO100TV raidījumā "Vopros s pristrastijem" paziņoja publicists Dainis Lemešonoks.

Tādēļ, pēc viņa teiktā, viņi nezog.

"Varbūt tas skanēs naivi, taču domāju, ka cilvēki, kuriem ir nākotnes politikā, kuriem politiskā karjera ir vēl priekšā, zina, ka nedrīkst sev bojāt dzīvi, lai lieku reizi aizbraukt uz Kanārijām vai nopirktu mīļākajai kažoku. Domāju, ka tuvāk norietam cilvēkiem parādās koruptīvas noslieces. Tādēļ domāju, ka cilvēki, kuri ir atnākuši uz Rīgas domi strādāt ilgstoši nesmērēs rokas gar sīkumiem," stāsta Lemešonoks.

Ja runā par skandālu un ar korupciju saistīto tēmu zūdošo popularitāti, tad to var skaidrot ar tieslietu sistēmas un tiesībsargājošo struktūru lēno darbu.

"Tā (korupcijas tēma) sevi ir izsmēlusi, jo nav neapgāžamu pierādījumu, visi skaļie paziņojumi pārvēršas ilgos un nogurdinošos tiesas procesos. Nav paraugsodu. Ja cilvēki redzētu, ka kāds ir noķerts un nosodīts, ka viņš ir pazaudējis visu savu bijušo labklājību, tad viss kļūtu interesantāk," uzskata publicists.

Publicitātes foto

Komentāri 3
Mārispirms 6 gadiem
Pats gan izskatās korumpēts, jo šitik atklāti līst iekšā bez ziepēm nevar!Varbūt šajā gadījumā tā nav korumpētība, bet samaksu par "savām" domām saņem.
jjpirms 6 gadiem
Vai tiešam Lemešonoks ir tik naivs?
vox populipirms 6 gadiem
Katra lieta ir aplūkojama no divām pusēm.Varbū viņi ir jau diezgan sazagušies ?