Jūrmalas domes deputāts: mērs sevi reklamē par pilsētas līdzekļiem, Mixnews.lv

Jūrmalas domes deputāts: mērs sevi reklamē par pilsētas līdzekļiem

фото

Ekskluzīvi | 2013. gada 14. janvārī plkst. 13:22

Jūrmalas mērs Gatis Truksnis pērnā gada novembrī paziņoja par nodomu pielikt punktu sāpīgajam jautājumam par nekustamā īpašuma nodokli. Turkāt viņš pilsētas domes lēmumu uzdeva par savējo, intervijā radio Baltkom pastāstīja Jūramalas domes deputāts Māris Dzenītis. Pēc viņa domām, šādi Truksnis sāka pirmsvēlēšanu kampaņu un mēģināja iedzīvotājus iepazīstināt ar sevi.

"Vēstule tā arī sākās: sveicināti, es, pilsētas mērs, atrisināšu problēmu ar nekustamā īpašuma nodokli. Šo vēstuli saņēma visi nodokļu maksātāji. Tajā Truksnis apsolīja pielikt punktu nodokļa kāpumam. Patiesībā tas ir domes lēmums – piemērot nodokļu atlaidi 70% un 90%. Tas bija domes lēmums, bet Truksnis lika saprast, ka tas ir viņa lēmums," uzsvēra Dzenītis.

Tādējādi Jūrmalas mērs pirms vēlēšanām vēlas atgādināt par sevi, uzskata deputāts. "Viņš jau nav no Jūrmalas, viņš ir jelgavnieks. Tādēļ viņš arī iepazīstina Jūrmalas iedzīvotājus ar sevi, jo daudzi viņu kā mēru pat nepazīst, bet ar šādām vēstulēm viņš sevi reklamē," uzsvēra Dzenītis.

Pirms jaunā gada Truksnis pašvaldības bērnu dārzu bērniem uzdavināja biļetes uz Rīgas cirku. Uz jautājumu, kas apmaksāja šādas dāsnas dāvanas, Truksnis atbildēja, ka pašvaldības nauda tērēta netika, bet palīdzēja kāds uzņēmums, kas organizēja pasākumus Rīgas cirkā. Pēc Dzenīša domām, biļetes Truksnim varēja izmaksāt vismaz 20 000 latu, bet mērs, pēc deputāta teiktā, tik daudz nepelna.

Foto: mixnews.lv

Komentāri