MIX MEDIA GROUP pievienojusies plašajam LG SMART TV aplikāciju klāstam (VIDEO), Mixnews.lv

MIX MEDIA GROUP pievienojusies plašajam LG SMART TV aplikāciju klāstam (VIDEO)

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 9. janvārī plkst. 20:41

"LG Electronics" sadarbībā ar "Mix Media Group" ir paplašinājis "SMART TV" vietējā satura piedāvājumu. Tagad plasājam aplikāciju klāstam, kas pieejamas "SMART TV" lietotājiem Latvijā, ir pievienota televīzijas aplikācija MixNews TV.

Tie, kas seko portālam mixnews.lv internetā, zina, ka MIX TV atspoguļo svarīgākās Latvijas un pasaules ziņas, piedāvā ekskluzīvas intervijas, eskpertu viedokļus un kino jaunumus.

Ar "LG Smart TV" palīdzību ne vien lasīt portālu un skatīties ziņas, MixNews TV aplikācijas var vērot tiešās videotranslācijas no Mix FM un radio Baltkom studijas, kur regulāri viesojas gan vietējās, gan ārzemju slavenības, gan arī politiķi un eksperti.

Vadīt jauno televizoru un MixNews TV aplikāciju ir ļoti vienkārši – ar speciālas pults palīdzību, kas ir komplektā ar televizoru. Tās ir vai nu televīzijas vadības funkcijas, vai arī satura vadības funkcijas.

"Ja runājam par televizora vadību, tad ir jāpiemin mūsu pults, kuras nosaukums izsaka visu - "Magic Remote". Šī pults jau daudzus gadus ir visērtākā televizora vadības ierīce. Faktiski jūsu rīcībā ir bezvadu datorpeles analogs un jūs televizora ekrānā darbojaties ar kursoru," pastāstīja "LG Smart TV" pārstāvis Baltijas valstīs Jevgēnijs Jeremins.

MixNews TV saturs "LG SMART" lietotājiem HD kvalitātē pieejams gan latviešu, gan krievu valodā.

"LG Smart" tehnoloģija parastu televizoru pārvērš multimediālā ierīcē, ar kuru lietotāji var piekļūt plašam interneta resursu klāstam. Lietotāji aizvien vairāk interesējas par ziņu aplikācijām.

""Smart TV" pamazām ienāk lietotāju sadzīvē, un interese par to palielinās, palielinoties piedāvātajam saturam. Pirmajā nedēļā MixNews aplikāciju aplūkoja apmēram tūkstotis LG televizoru lietotāju, un interese par to kļūst aizvien lielāka," pastāstīja Jeremins.

"MixNews TV" aplikācija "LG SMART TV" televizoros ir pieejama bez maksas, tās lietošanai nav nepieciešama arī papildus reģistrācija.

Mediju grupa "Mix Media Group" ir viena no vadošajām mediju platformām Latvijā, pārstāvot radio, ziņu portālus un televīzijas kanālus, kas uzrunā Latvijas iedzīvotājus gan krievu, gan latviešu valodā. Mediju grupa apvieno četras radio stacijas – radio Baltkom, MIX FM, Europa Plus un Юмор FM. Grupā ietilpst arī multimediāls portāls krievu un latviešu valodā - MixNews.lv (www.mixnews.lv un www.lat.mixnews.lv), kā arī interneta televīzija "MixTV".

Komentāri