Augulis: Par ministru var būt jebkurš veiksmīgs menedžeris, Mixnews.lv

Augulis: Par ministru var būt jebkurš veiksmīgs menedžeris (1)

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 16. janvārī plkst. 14:45

Efektīvs menedžeris var veiksmīgi pildīt Latvijas aizsardzības ministra pienākumus, intervijā MIX TV paziņoja Zaļo un zemnieku savienības valdes priekšēdētājs Uldis Augulis, komentējot ZZS izvirzīto kandidatūru aizsardzības ministra amatam - Raimondu Vējoni.

Pēc viņa teikā, arī neviens no iepriekšējiem ministriem nav bijis militārpersona.

"Arī Pabriks nav karojis. Aizsardzības ministra amatā ir jābūt menedžerim, kurš zina gan valdības darba procesu, gan to, kas ir nepieciešams valstij. Un es domāju, ka nav nekādu šaubu par to, ka Vējonis zina, kas un kā ir jādara," teica Augulis.

ZZS līderis arī uzskata, ka jebkuru ministra amatu var ieņemt veiksmīgs menedžeris, turklāt profesijai nav īpašas nozīmes.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka ZZS valde ceturtdien oficiāli zemkopības ministra amatam izvirzījusi Jāni Dūklavu, labklājības ministra amatam - Uldi Auguli, bet aizsardzības ministra amatam - Raimondu Vējoni.

Līdz nonākšanai opozīcijā pēc Saeimas ārkārtas vēlēšanām Dūklavs jau bija zemkopības ministrs, Augulis ir vadījis gan Labklājības, gan Satiksmes ministriju, bet Vējonis daudzus gadus bija vides ministrs.

ZZS valde šos trīs ministru amata kandidātus nominēja un izvirzīja apstiprināšanai darbam Ministru prezidenta amatam nominētās kandidātes Laimdotas Straujumas (V) veidotajā valdībā.

Ministru kabineta sastāvs būs jāapstiprina Saeimas balsojumā.

Komentāri 1
Munispirms 5 gadiem
Izņemot kremļa un ventmalas punduriem nepaklausīgos.....