Ivans Klementjevs: Olimpiādes boikotētāji vienkārši apskauž Krieviju, Mixnews.lv

Ivans Klementjevs: Olimpiādes boikotētāji vienkārši apskauž Krieviju (2)

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 16. janvārī plkst. 16:42

Tie politiķi, kuri demonstratīvi ir paziņojuši par savu lēmumu boikotēt Sočos notiekošās Olimpiskās spēles, visticamāk, vienkārši apskauž Krieviju, kurai izdevās Sočus pārvērst par "konfektīti", intervijā radio Baltkom paziņoja Saeimas deputāts Ivans Klementjevs.

"Ikviens politiķis patlaban cenšas parādīt, ka viņš kaut ko saprot no Olimpiādes. Savukārt šis pasākums pirmkārt ir izveidots tautu saliedēšanai, tam, lai atklātu savu politisko briedumu," uzskata Klementjevs.

Pēc viņa domām, drošība, par kuru sabiedrība tā uztraucas, Sočos būs augstā līmenī.

"Visa pasaule patlaban "stāv uz ausīm" drošības apdraudējumu dēļ. Krievija ir ieguldījusi lielu naudu drošības pasākumos, es domāju, ka tā tiks nodrošināta no jūras, gaisa un kalniem," uzskata deputāts.

Viņš piebilda, ka pats neplāno doties uz Sočiem, jo nav saņēmis ielūgumu.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka uz Sočiem negatavojas doties Francijas prezidents Fransuā Olands, Lielbritānijas premjerministrs Deivids Kemerons, Vācijas prezidents Joahims Gauks, kā arī Igaunijas prezidents Tomass Hendrikss Ilvess, Lietuvas prezidente Daļa Grībauskaite un virkne citu augstu rietumvalstu politiķu. ASV prezidents Baraks Obama valsts olimpiskajā delegācijā nav iekļāvis nevienu pašreizējo valstsvīru, bet tā vietā tajā iekļāvis divus par savu homoseksualitāti publiski runājušus sportistus, tādējādi atbildot uz Krievijas aizliegumu Olimpiādes laikā izmantot "homoseksuāļu propagandu".

Latvijas sabiedrībā izskanēja asa kritika par Latvijas Valsts prezidenta Andra Bērziņa par lēmumu apmeklēt ziemas olimpiskās spēles Sočos. Bērziņš šos pārmetumus nosauca par nomelnošanas kampaņu. "Lai gāztu mēslus uz manas galvas, atrod visu ko," lakoniski izteicās prezidents. Viņš norādīja, ka olimpiskajās spēlēs piedalās sportisti, nevis politiķi, un tas ir viņa pienākums reprezentēt Latviju un atbalstīt sportistus.

Komentāri 2
Ka tadpirms 5 gadiem
krieviju apskauz ari tie miljoni krievu, kas no turienes beg.
Munispirms 5 gadiem
Visi apskauž krievus, jo nevar dzīvot vergu valstī, kur punduris nosaka, kā visiem vajag dzīvot.