Politiķis: PDzV dalība pašvaldību vēlēšanās ļaus palielināt krievu pārstāvniecību, Mixnews.lv

Politiķis: PDzV dalība pašvaldību vēlēšanās ļaus palielināt krievu pārstāvniecību (1)

Piedaloties pašvaldību vēlēšanās, partija "Par dzimto valodu!" (PDzV) varētu atņemt dažus procentus balsu "Saskaņas centram" (SC), taču kopumā palielinās krievu vēlētāju pārstāvniecību domē. Tā intervijā lat.mixnews.lv sacīja PDzV valdes loceklis Vladimirs Lidermans.

"Mēs esam jauns spēks, kas var dot cilvēkiem cerību. Jā, mēs varbūt atņemsim kādus divus procentus, bet pieliksim klāt daudz vairāk," prognozēja Lindermans.

"Ir daudz cilvēku, rīdzinieku, kam ir liela vilšanās visās partijās, ne tikai "Saskaņā", bet arī "Saskaņā," politiķis skaidroja savu prognozi.

"Ir cilvēki, arī starp krievu vēlētājiem, kas nekad nebalsoja par saskaņu, bet par "Bitēm" ("Par cilvēktiesībām vienotā Latvijā"), ir arī tādi, kas nekad nebalsoja vēlēšanās, bet piedalījās valodas referendumā," skaidroja Lindermans, norādot, ka PDzV cer piesaistīt tieši šo vēlētāju balsis.

Komentāri 1
iowHZSyIoonpirms 5 gadiem
Beim elWeb Forum gibt's jede Menge EV-Fahrer Sogar ein Alter Hase aus dem Westerwald !!!Der Trimaransegler aus dem elWeb hat div. Fahrzeuge . u.a. aucheinen Golf-CityStromer aus en 90ern (mit akleeltun Akkus jedem zukuenftigen EV ebenbuertig)elektrische Gruesse aus dem Rheinland