Maestro Raimonda Paula 4CD antoloģija saņem Platīnu, Mixnews.lv

Maestro Raimonda Paula 4CD antoloģija saņem Platīnu

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 22. janvārī plkst. 15:25

Trešdien 22.janvārī par vairāk kā 9000 pārdotām kopijām Platīna disku saņēma komponista Raimonda Paula antoloģija "Mūsu Maestro Raimonds Pauls". Antoloģiju 2013.gada rudenī izdeva izdevniecība "Reader’s Digest" un kompānija "Mikrofona ieraksti".

Uz Mix TV jautājumu par savām izjūtām, saņemot Platīna diska atzinību, Maestro atbildēja: "Esmu pateicīgs par šo izdevumu, jo tā ir latviešu populārās mūzikas vēsture. Sešdesmitie, septiņdesmitie gadi – tas bija pats sākums. Nedaudz naivi, kā jau sākumā. Tagad ar interesi klausos to laiku ierakstus, kuru kvalitāte ir ļoti laba, akustiski pat labāka nekā mūsdienās. Klausos arī savus draugus, no kuriem daudzi jau ir tajā saulē. Man tas ir kā nostaļģiska atmiņu albuma pārlapošana. Domāju, ka arī kādam no jaunās paadzes būs interesanti uzzināt, kā toreiz bija – kā mēs toreiz dziedājām, kā mēs toreiz spēlējām."

"Mana mīļākā dziesma ir "Mājās jāiet,mājās jāiet, es nevaru šeit palikt" kuru spēlēju koncertu noslēgumos. Tad, kad varu šo dziesmu nospēlēt, zinu – koncerts ir beidzies. Taču nopietni runājot, katrs gads ir atnesi kaut ko iepriecinošu." – joko Pauls, atceroties Mikrofona aptauju laiku, - " spēlējot koncertus es zinu, ka būs jānospēlē dziesma no Ilgais ceļš kāpās, jo no manis šī dziesma tiek gaidīta."

фото

фото

Antoloģija Mūsu Maestro Raimods Pauls ietilpst četri diski, kurā apkopotas komponista radītās dziesmas sākot no sešdesmitajiem gadiem līdz pat mūsdienām. Antoloģiju papildina muzikoloģes Daigas Mazvērsītes veidotais Raimonda Paula dzīves un daiļrades apraksts, kā arī vēsturiskas fotogrāfijas.

Antoloģijā ir iekļautas visas Raimonda Paula dziesmas, kas reiz uzvarējušas leģendārajās "Mikrofona aptaujās". Dziesmas izpilda Latvijas estrādes mūzikas leģendas Margarita Vilcāne, Ojārs Grīnbergs, Nora Bumbiere, Viktors Lapčenoks, kā arī mūsdienu populārajā mūzikā mīlēti dziedātāji - Igo, Andris Ērglis, Liene Šomase, Ance Krauze un citi.

Komentāri