Grautiņos smagu traumu guvušais jaunietis iznāk brīvībā pēc 22 dienu cietumsoda izciešanas, Mixnews.lv

Grautiņos smagu traumu guvušais jaunietis iznāk brīvībā pēc 22 dienu cietumsoda izciešanas (1)

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 27. janvārī plkst. 21:34

Nekārtību laikā pie Saeimas 2009.gada 13.janvārī aci zaudējušais rīdzinieks Edgars Gorbaņs pirmdien pameta Čiekurkalna izolatoru, kurā izcieta īslaicīgu cietumsodu - divdesmit divas dienas, tā atbildot par savu piedalīšanos piecus gadus senos notikumos.

"Mums bija brīvs režīms, kamerā kopā ar mani bija vēl sešpadsmit cilvēku. Kopumā nekas traks nenotika, atgriezos mājās sveiks un vesels," intervijā radio Baltkom teica Gorbaņs.

Gorbaņs izolatorā cēlies sešos, pēc tam bijušas brokastis, laiks personiskajai higiēnai, pusvienos dienā - pusdienas, pusseptiņos - vakariņas. Desmitos vakarā bijis jāiet gulēt.

фото

"Tas arī viss. Ko darīju? Galvenokārt lasīju grāmatas. Visu pēc kārtas: par to, kā Krievijā sāka lietot tēju, kā izgudrots degvīns, Peļevinu lasīju. Kopā ar mani kamerā bija dažādi cilvēki, daudzi tur nokļuvuši pēc braukšanas dzērumā, citi bija pastrādājuši reālus kriminālnoziegumus. Grūti par viņiem kaut ko spriest, sarunās viņi ir savādāki. Tagad plānoju strādāt, jau strādāju celtniecībā," pastāstīja Egdars. Uzreiz pēc atbrīvošanas viņš devies ciemos pie mammas.

фото

Atgādināsim, ka 2009.gada janvārī mītiņš, kas norisinājās Doma laukumā un kura laikā tika pieprasīta Saeimas atkāpšanās pārauga nekārtībās, kuru laikā tika izdemolētas kafejnīcas un iestādes Vecrīgā, kā arī demolētāji iesaistījās sadursmēs ar policiju. Policija trakojošo cilvēku savaldīšanai pielietoja asaru gāzi, stekus, kā arī Gorbaņam liktenīgās gumijas lodes.

Komentāri 1
qU0yspZIeepirms 5 gadiem
Hello, i read your blog from time to time and i own a similar one and i was just cruoius if you get a lot of spam remarks? If so how do you prevent it, any plugin or anything you can recommend? I get so much lately it's driving me crazy so any support is very much appreciated.