Edgars Gorbaņs: Neticiet Lindermanam, viņš nevienu neaizstāv, Mixnews.lv

Edgars Gorbaņs: Neticiet Lindermanam, viņš nevienu neaizstāv (1)

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 29. janvārī plkst. 07:03

Partijas "ZARJA" līderis Vladimirs Lindermans, kas pēc 2009.gada notikumiem Vecrīgā izveidoja organizāciju "13.janvāra kustība" nekādā veidā neatbalstīja tos, kas nemieros cieta, kaut arī sākumā solīja atbalstīt, radio Baltkom programmā "Razvorot" paziņoja Edgars Gorbaņs - jauns cilvēks, kas 13.janvāra nemieros zaudēja vienu aci.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka 27.janvārī Gorbaņs pēc 22 dienām iznāca no izolatora, tādējādi izciešot tiesas piespriesto sodu.

"Lindermans ir parasts populists, kas ļoti labi zina, kur ir jābūt konkrētā brīdī. Tajās dienās viņš runāja par 13.janvāra notikumu dalībnieku aizstāvību, par advokātiem, taču nekas nenotika," teica Gorbaņs.

фото

Pēc viņa teiktā, ar Lindermanu viņš nav sazinājies. Gorbaņs uzskata, ka cilvēkiem Latvijā pašiem ir jācenšas panākt labāku dzīvi valstij un jāseko pareizajiem līderiem.

"Krieviem ir jāpārtrauc uzskatīt, ka tādi cilvēki kā Lindermans viņus aizstāv. Ir jāmeklē līderi, kuri apvienos, nevis šķels pēc nacionālās pazīmes latviešus un krievus," uzskata jaunais cilvēks.

фото

Gorbaņs arī pastāstīja, ka pēc 13.janvāra notikumiem ar viņiem ir sazinājušies partijas "Dzimtene" pārstāvji, kuri piedāvāja savu palīdzību, tostarp juridisku, taču ar zināmiem noteikumiem.

"Viņi piedāvāja dīvainu darījumu. Viņi vēlējās, lai mana mamma iestājas tajā partijā. Teica - mums jau ir divi "Putini", vēl cilvēki, kuriem ir vienādi uzvārdi ar populāriem cilvēkiem... Taču mēs nolēmām tā nedarīt," pastāstīja Gorbaņs.

Edgars uzskata, ka laiks cietumā nav bijis nomests zemē. Pēc viņa teiktā, viņš ir izdarījis secinājumus. Taču darbu celtniecībā viņš ir zaudējis.

"Vispirms man teica, ka saprot, mani palaida, taču tagad tur strādā citi cilvēki," viņš teica.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka 2009.gada 13.janvārī nekārtībās pie Saeimas ēkas Edgars Gorbaņs zaudēja aci.

Komentāri 1
Raudapirms 5 gadiem
Zel, ka pie tadam atklasmem ir janonak tikai tad, kad zaudeta acs.
Es personigi redzeju lindermani 13.janvara mitina otraja dala, kurs tur ieradas ar grupu agresiviem jauniesiem, kas velak apmetaja mitina skatuvi, un ka izradas pec mitina demoleja saimu un alkahola veikalus.