Telekanāla Dozdj vadība pieļauj, ka uzbrukumi tam ir saistīti ar sižetu par ierēdņu vasarnīcām, Mixnews.lv

Telekanāla Dozdj vadība pieļauj, ka uzbrukumi tam ir saistīti ar sižetu par ierēdņu vasarnīcām

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 30. janvārī plkst. 17:01

Uzbrukumi Krievijas opozīcijas telekanālam "Dozdj" varētu būt saistīti ar sižetu par divu augstu amatpersonu vasarnīcām, kurš tika veidots pēc Alekseja Navaļnija izmeklēšanas rezultātiem, intervijā radio Baltkom pastāstīja televīzijas kanāla galvenā redaktora vietnieks Tihons Dzjadko.

Viņš arī pastāstīja, ka redakcija ir informēta par to, ka problēmas ar "Dozdj" uztveršanu ir arī Latvijā.

"Es situāciju vērtēju līdzīgi kā televīzijas kanāla ģenerāldirektore Natālija Sindejeva, kas atvainojās visiem tiem cilvēkiem, kurus bija aizskārusi mūsu aptauja. Šādi cilvēki bija, arī mēs par to diskutējām. Par to, kas notiek. To var nodēvēt par plānotu notikumu. Var tikai minēt, ar ko tas ir saistīts, taču Sindejeva to saista ar izmeklēšanu, kuru pirms dažiem mēnešiem veica Aleksejs Navaļnijs, par augstu ierēdņu vasarnīcām, pēc tā mēs veidojām sižetu," pastāstīja Dzjadko. Pēc viņa teiktā, neskatoties uz ažiotāžu, "Dozdj" darbinieki turpina strādāt.

"Mēs joprojām gatavojam ziņas," teica žurnālists. Pēc viņa teiktā, "Dozdj" redakcija ir saņēmusi informāciju, ka problēmas ar kanāla uztveršanu ir ne tikai Krievijā, bet arī Latvijā, Igaunijā un Gruzijā.

"Mēs saņēmām informāciju, ka ir problēmas Latvijā, Igaunijā, Gruzijā. Man ir grūti komentēt tehniskās lietas, taču diemžēl tā tas ir," teica Dzjadko.

Savukārt Sanktpēterburgas prokuratūra aptaujas dēļ sākusi televīzijas kanāla "Dozdj" pārbaudi. Pārbaude rosināta pēc blokādes veterānu un Sanktpēterburgas likumdošanas sapulces sūdzībām.

"Sanktpēterburgas prokuratūra veic pārbaudi par šādiem iespējamiem pārkāpumiem: vai telekanāls ir pārkāpis visas pieļaujamās robežas saistībā ar blokādes noņemšanas atceres dienu," teikts prokuratūras interneta vietnē publicētajā paziņojumā. Prokuratūra uzsver, ka kara veterāni ir "sašutuši par televīzijas kanāla "Dozdj" skandalozo aptauju".

"Tā ir zaimošana - uzdot šādu jautājumu valstī, kura ir cietusi vislielākos zaudējumus, lai uzvarētu fašismu un atbrīvotu pasauli no fašisma," prokuratūra citē veterānu sūdzību.

Komentāri