M.Dukurs: Domāju nevis par medaļām, bet par to, kas jāpaveic (FOTO, VIDEO), Mixnews.lv

M.Dukurs: Domāju nevis par medaļām, bet par to, kas jāpaveic (FOTO, VIDEO)

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 3. februārī plkst. 16:49

Lai Olimpiādes laikā saglabātu mieru, pirmkārt, nav jādomā par medaļām, bet par to, ko tu pats vari izdarīt, pirmdien dodoties uz Sočiem intervijā portālam Mixnews.lv sacīja Latvijas lielākā olimpiskā cerība, latviešu skeletonists Martins Dukurs.

Sportists norādīja, ka ir pārliecināts par to, ko viņš dara, cenšas izdarīt visu pēc labākas sirdsapziņas, kas arī dod miera sajūtu.

Dukurs pauda cerību, ka Olimpiādē viss būs labi noorganizēts, kā arī pastāstīja, ka uz Olimpiādi ņem līdzi pavisam desmit slieču komplektu.

фото

фото

фото

фото

"Gribam būt gatavi visiem laikapstākļiem, lai nebūtu pārsteigumu, lai pēc tam nav jākaisa pakausis un jādomā par to, ka vajadzēja kaut ko vēl ielikt. Paņemu vairāk un domāju, ka tas par skādi nenāks," sacīja Dukurs.

Runājot par pārtraukumu sacensību grafikā, sportists atzina, ka patlaban tas nāca tikai par labu, jo bija laiks atpūsties un iekrāt jaunus spēkus.

фото

фото

фото

фото

"Tā sezona ir gara un mazliet jau bija nogurums no sacensībām. Tā nedēļa bija nosacīti kā atpūta, mēs nekur nebraucām, nebiju sacensību, un es domāju, ka tas arī bija tas, kas šobrīd vajadzīgs. Uzlādējām baterijas, patrenējāmies, pamainījām šo to tehnikā. Tas bija vērtīgi," uzsvēra Dukurs.

Martins arī atzina, ka šogad, salīdzinot ar iepriekšējo Olimpiādi, viņš ir vairāk nobredis un gatavs sacensībām.

фото

фото

фото

фото

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka pirmdien, 3.februārī uz Sočiem devās Latvijas skeletona komanda. Latviju Olimpiādē pārstāvēs Martins un Tomass Dukuri, kā arī Lelde Priedulēna, kuriem ar nesen kā uzlaboto tehniku Sočos būs iespēja veikt ap desmit treniņbraucieniem.

Vairāk bildes skaties galerijā

Komentāri