Kompānijā Mix Media Group darbosies "ēnas", Mixnews.lv

Kompānijā Mix Media Group darbosies "ēnas"

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 5. februārī plkst. 13:16

12.februārī Latvijā notiks ikgadējā karjeras izglītības akcija "Ēnu diena", kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un četru līdz sešu stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Skolnieki līdz 31.janvārim varēja pieteikties darba devēju izsludinātajām vakancēm, bet uzņēmumi reģistrēt piedāvātās vakances portālā enudiena.lv

"Ēnot" darbiniekus regulāri aicina Rīgas dome, Saeima, Valsts prezidenta kanceleja, gan arī lieli privātie uzņēmumi, piemēram, "Swebank"un "airBaltic".

Starp citu, vislielākā interese šogad ir par pilota profesiju, par to radio Baltkom paziņoja akcijas organizētāju "Junior Achievement – Young Enterprise Latvija" pārstāve Inga Golubeva.

"Ļoti daudzi skolnieki vēlas "ēnot" lidmašīnu pilotus. Pieprasītas ir arī žurnālistu un reklāmistu profesijas," teica Golubeva.

фото

Šogad "ēnas" būs arī "Mix Media Group" uzņēmumos - radio Baltkom, MIX FM 102,7, Europa Plus un Юмор FM, kā arī portālā mixnews.lv. Jaunieši varēs iejusties dīdžeju, fotokorespondentu, ziņu dienesta vadītāja, reportiera, kā arī portāla mixnews.lv sieviešu sadaļas redaktora darbā.

Mediju grupa "Mix Media Group" ir viena no vadošajām mediju platformām Latvijā, pārstāvot radio, ziņu portālus un televīzijas kanālus. Turklāt ir teju vienīgā, kas uzrunā Latvijas iedzīvotājus gan krievu, gan latviešu valodā.

Mediju grupa apvieno četras radio stacijas – radio Baltkom, MIX FM, Europa Plus un Юмор FM. Grupā ietilpst arī multimediāls portāls krievu un latviešu valodā - MixNews.lv (www.mixnews.lv un www.lat.mixnews.lv), kā arī interneta televīzija MIX TV, kas visdrīzākajā laikā būs pieejama kabeļtelevīzijas kanālos Latvijā.

Komentāri