Īpašs projekts: Olimpiāde - radio Baltkom un vietnē mixnews.lv, Mixnews.lv

Īpašs projekts: Olimpiāde - radio Baltkom un vietnē mixnews.lv (1)

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 7. februārī plkst. 12:56

Piektdien, pl.18:00 klausieties radio Baltkom un skatieties vietnē mixnews.lv īpašu pusstundu ilgu ziņu izlaidumu, kas būs veltīts Olimpisko spēļu atklāšanai Sočos.

Tiešraides no olimpiādes norises vietas, ekskluzīvas intervijas ar pasaules sporta zvaigznēm un ekspertiem. Speciālizlaudumā klausieties ekskluzīvu interviju ar Olimpiskā ciemata vicemēru, divkārtēju pasaules čempioni, Olimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvēju daiļslidotāju Irinu Slucku un trīskārtējo olimpisko čempioni, slēpotāju Jūliju Čepalovu.

"Šādi speciālizlaidumi notiek Mix Media Group multimediju projektu ietvaros. Mēs aktīvi eksperimentējam ar dažādiem formātiem, tostarp apvienojam radio Baltkom tiešraides un videotranslācijas MIX TV un portālā mixnews.lv. Piemēram, šādi mēs veidojām arī speciālreportāžas no Ukrainas," informē MIX MEDIA GROUP ziņu dienesta vadītāja Natalja Mihailova.

Ziņu speciālizlaiduma vadītājs - Vadims Rodionovs.

Turklāt no 7.februāra Olimpiskās spēles Sočos kļūst par vienu no svarīgākajām tēmām gan radio Baltkom, kurā būs īpaši ziņu izlaidumi, gan portālā Mixnews.lv, kur ir izveidota īpaša sadaļa Olimpiāde - 2014.

Komentāri 1
yzK64zPqrpirms 5 gadiem
Awesome blog. I enjoyed reaidng your articles. This is truly a great read for me. I have bookmarked it and I am looking forward to reaidng new articles. Keep up the good work.