Mēs lepojamies! Amatpersonu un populāru cilvēku novēlējumi Latvijas olimpiešiem!, Mixnews.lv

Mēs lepojamies! Amatpersonu un populāru cilvēku novēlējumi Latvijas olimpiešiem!

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 7. februārī plkst. 16:45

Pirms XXII ziemas Olimpisko spēļu atklāšanas Sočos radio Batlkom un portāla Mixnews.lv ziņu dienests lūdza Latvijā populāriem cilvēkiem izteikt novēlējumus Latvijas olimpiešiem.

Andris Bērziņš, Valsts prezidents:

"Apsveicu visus ar piedalīšanos Olimpiādē - tas ir ikviena sportista sapnis. Hokejistiem īpaši vēlos novēlēt to, lai spēcīgās personības izveidotu vienotu komandu, bet mēs visi turēsim īkšķus. Veiksmi!"

Solvita Āboltiņa, Saeimas priekšsēdētāja:

"Olimpiskās spēles ir vissvarīgākais notikums sportistu dzīvē. Mūsu sportistiem novēlu atcerēties, ka viņi pārstāv savu valsti, ka viņi pārstāv sarkanbaltsarkano karogu. Ar viņiem lepojas mājās: aizturot elpu, sekosim ikvienam startam. Vēlu sportisku veiksmi un spēkus - gan fiziskus, gan morālus!"

Valdis Zatlers, Saeimas deputāts, bijušais Valsts prezidents:

"Novēlu Latvijas sportistiem Sočos būt vislabākajā sportiskajā formā, sasniegt vislabākos rezultātus, iegūt tās medaļas, par kurām mēs domājam. Atcerieties - mājās gaida jūsu sasniegumus!"

Žoržs Tikmers, Latvijas olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs:

"Visai mūsu komandai vēlu veiksmīgus startus Sočos un labvēlīgu atgriešanos mājās."

Raimonds Pauls, komponists:

"Kaut arī neesmu aktīvs sportists, tomēr sekošu līdzi notikumiem un pārdzīvošu par mūsu komandu. Ceru, ka Sočos viss būs labi. Vissvarīgākais ir saglabāt mieru, neatkarīgi no tā, būs medaļas vai nebūs. Svarīgi ir labi nostartēt. Lūk, to es arī mūsu sportistiem novēlu. Veiksmi Sočos!"

Konstantīns Paļgovs, tūroperatora "Tez Tour" direktors:

"No sirds vēlu mūsu olimpiešiem veiksmi. Ir laiks uzvarēt ne tikai olimpiešiem, bet arī mums pašiem uzvarēt sevi. Jācīnās ar grūtībām, jāspēj tās pārvarēt - tā, kā to dara sportisti. No sirds un labā garastāvoklī mēs jutīsim līdzi!"

Jānis Dombrava, Saeimas deputāts (VL-ТB/LNNK):

"Novēlu mūsu olimpiešiem papildināt valsts "zelta rezerves", kas glabājas Latvijas Bankas seifos. Ceru, ka mūsu sportisti no Sočiem atvedīs ne vienu vien medaļu un ar godu pārstāvēs Latviju."

Artis Pabriks, Saeimas deputāts (Vienotība), bijušais aizsardzības ministrs:

"Uzvarēt - tas ir ļoti labi un ir jācenšas to darīt, taču ir svarīgi zināt, ka jums vairs nav ko zaudēt. Protams, es pats arī sekošu Olimpiādei. Ceru, ka būs augsti sasniegumi visos sporta veidos, tostarp arī hokejā."

Jeļena Prokopčuka, vieglatlēte:

"Mūs gaida ļoti interesants pasākums - Ziemas spēles Sočos. Es kā sportiste vēlos visiem sportistiem novēlēt veiksmi un iespēju parādīt maksimāli labākos rezultātus."

Dzintars Zaķis, Saeimas deputāts (Vienotība):

"Ļaunas mēles melš, ka galvenais ir piedalīties, nevis uzvarēt. Taču neskatoties uz to, es novēlu mūsu sportistiem ne vien piedalīties, bet arī uzvarēt. Vēlu daudz spilgtu uzvaru savas dzimtenes, savas ģimenes un draugu vārdā. Lai ir, ar ko lepoties, un lai ir visaugstākie sasniegumi!"

Ineta Radeviča, vieglatlēte, Atēnu un Londonas olimpiāžu dalībniece:

"Es ar prieku apsveicu visus Olimpisko spēļu dalībniekus! Nesen biju Rīgā un man uzdāvināja bukletu par mūsu Olimpisko spēļu delegāciju. Es ar lielu lepnumu lasu par katru no viņiem un vēlētos katru apsveikt ar to, ka ir sasniegta tāda virsotne kā piedalīšanās olimpiādē. Protams, novēlu ticēt sev, cīnīties un izbaudīt katru un mirkli. Es mazliet viņus apskaužu, jo tie ir neizmirstami iespaidi. Pat nedomājot par medaļām, vienkārši izbaudot katru mirkli. Bet, ja būs uzvaras, tad ir jāpriecājas vēl vairāk. Ikviena vieta Olimpiādē, ikviens rezultāts ir sasniegts ar sviedriem un asinīm, tāpēc vienmēr ir pelnīts."

Augusts Brigmanis, Saeimas deputāts (ZZS):

"Novēlu mūsu hokejistiem parādīt labu spēli. Vēlētos, lai komandā būtu laba pleca sajūta. Un vēl novēlu mūsu skeletonistiem "zelta kamanas", te pat zvaigznes norāda uz zelta medaļām."

Lato Lapsa, žurnālists:

"Mums bieži saka, ka dzīvojam laikos, kad īstu varoņu vairs nav atlicis un kad vidējais latvietis vairāk baidās no žāvētām desām un lielā svara, nekā no kaut kā nopietna. Taču ziemas Olimpiskās spēles visiem tās dalībniekiem sniedz unikālu iespēju kļūt par īstiem varoņiem miljoniem cilvēku acīs. Un es novēlu mūsu sportistiem nepalaist garām šo iespēju."

Einārs Cilinskis, vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrs:

"Novēlu ikvienam sportistam sasniegt uzstādītos mērķus: lai tiem, kam tās ir medaļas, arī atved šos apbalvojumus. Lai veicas arī tiem, kuri necīnās par medaļām."

Aivars Lembergs, Ventspils mērs:

"Es ar mūsu sportistiem saistu lielas cerības. Mums ir izredzes iegūt pilnu olimpisko medaļu komplektu, iespējams, pat vairāk. Un es novēlu mūsu olimpiešiem to, kas Olimpiādē ir nepieciešams visvairāk, proti, veiksmi. Ja nav veiksmes, ir grūti uzvarēt."

Olga Pīrāgs, dziedātāja:

"Olimpisko spēļu atmosfēru zinu ļoti labi, jo 1984.gadā Sarajevas olimpiādē biju sportistu atbalsta komandā. Ceru, ka arī šoreiz visi aktīvi atbalstīs Latvijas sportistus. Un vēlu iespējami daudz zelta medaļu, un vispār medaļu. Un iegūt daudz labu iespaidu, lai būtu ko atcerēties visu dzīvi."

Ojārs Spārītis, Zinātņu akadēmijas prezidents:

"Sports tāpat kā zinātne prasa spēcīgu rūdījumu un maksimālu pašatdevi, kā arī radošu pieeju, ko reizēm dēvē par veiksmi. Es novēlu visiem mūsu valsts sportistiem Sočos parādīt pienācīgu profesionālismu visos sporta veidos. Un šajā profesionālismā parādīt izcilu vēlmi uzvarēt."

Uļjana Semjonova, bijuši basketboliste, divkārtēja olimpiskā čempione:

"Es turēšu īkšķus un jutīšu līdzi. Ko novēlēt? Viņi paši zina, kas ir nepieciešams, lai uzvarētu."

Edmunds Vasiļjevs, Edmunda Vasiļjeva hokeja skolas galvenais treneris:

"Latvijas izlasē ir daudz manu audzēkņu. Vēlu mūsu hokejistiem un citiem olimpiešiem labus startus Olimpiādē."

Juris Savickis, kompānijas "Itera Latvija" prezidents:

"Latvijas hokejam un arī Rīgas "Dinamo" ir liels gods, ka mūsu izlases karogu atklāšanas ceremonijā nesīs Sandis Ozoliņš. Domāju, tas ir ne tikai viņa nopelns, bet arī visas mūsu komandas un treneru darbs, kuri šajā sezonā ir parādījuši izcilus rezultātus. Jutīsim līdzi, skatīsimies, došos uz Olimpiādi, lai visiem novēlētu labus startus, un ja iegūsim medaļas, tad būsim vienkārši laimīgi."

Jānis Urbanovičs, Saeimas deputāts (Saskaņas centrs):

"Gūšu lielu prieku no mūsu sportistu startiem Soču Olimpiādē un būšu vienkārši laimīgs, ja Latvijas iedzīvotājiem būs kādi panākumi un kāds kāps uz pjedestāla. Jau pati piedalīšanās vien tādā pasākumā, kurš norit ar tādu politizētu fonu, kur kaut kas draud, ir varonība. Esmu priecīgs un lepns par to, ka Latvijas iedzīvotāji piedalās Soču olimpiskajās spēlēs."

**Jānis Jurkāns, uzņēmējs, bijušais Latvijas ārlietu ministrs: **

"Novēlu mūsu olimpiešiem labus rezultātus. Tas, ka viņi piedalās Olimpiskajās spēlēs, jau ir liels panākums. Ļoti ceram uz mūsu kamaniņu braucējiem, kuri startē visnotaļ labā līmenī. Priecājos, ka mūsu karogu nesīs Sandis Ozoliņš, kas ir īsts vīrišķības un sporta panākumu simbols. Vēl novēlu, lai spēles noritētu bez nepatīkamiem starpgadījumiem. Un lai tās kļūtu par veiksmīgākajām spēlēm pēdējos gados."

Komentāri