Igors Vihrovs: Olimpiādes atklāšanu ir interesantāk skatīties televīzijā, Mixnews.lv

Igors Vihrovs: Olimpiādes atklāšanu ir interesantāk skatīties televīzijā

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 10. februārī plkst. 19:15

Apstākļi viesnīcā vai pareizi ieklāts asfalts nav būtiskākas lietām, kurām sportisti pievērstu uzmanību Olimpiskajās spēlēs, radio Baltkom programmā "Razvorot" pastāstīja neatkarīgas Latvijas pirmais olimpiskais čempions, vingrotājs Igors Vihrovs, komentējot ārvalstu mediju īgnumu par Soču olimpiādes organizēšanu.

"Jebkurā tik grandiozā projektā kā Olimpiādes organizēšana, visticamāk, būs nepilnības. Taču apstākļi viesnīcās un tas, kas notiek ap olimpisko ciematu, nav vissvarīgākās lietas, kas nepieciešamas sportistam šāda līmeņa sacensībās. Kad ierados Atēnās uz olimpiskajām spēlēm, zāliens vēl bija ruļļos, nebija izlikts," atceras olimpiskais čempions.

Pēc Vihrova teiktā, vissvarīgākais ir sporta būves un sportistu dzīves organizācija. "Saraksti, transports, ēdiens, treniņu iespējas - tās ir lietas, par kurām domā sportisti. Es neesmu dzirdējis pārmetumus no mūsu sportistiem, kuri tur atrodas," teica vingrotājs.

Vihrovs atcerējās Olimpiskās spēles Londonā, kurās viņš piedalījās kā treneris, un pēc viņa teiktā, tā bija pavisam cita Olimpiāde.

"Ja tu Olimpiādē piedalies kā sportists, tad tu neredzi neko citu, izņemot mitekli, ēdnīcu, transportu un zāli. Kad es biju treneris, tad pirmo reizi apmeklēju Olimpiādes atklāšanu. Savās Olimpiādēs es nebiju ne to atklāšanā, ne to slēgšanā. Un, protams, šo grandiozu notikumu gribas paskatīties. Taču es gribu teikt, ka interesantāk spēļu atklāšanu ir vērot televīzijā. Mēs piecas stundas stāvējām aiz kulisēm, pēc tam iznācām, pamājām ar roku un aizgājām. Tiesa, sajūtas, kad tu ej pa celiņu, ir redzams tavas valsts karogs un milzīgais stadions - tās ir neaprakstāmas," atzina olimpiskais čempions.

Atgādināsim, vingrotājs Igors Vihrovs par olimpisko čempionu kļuva 2000.gadā, vasaras Olimpiādē, kas notika Sidnejā, Austrālijā.

Komentāri