Protestējot pret nežēlīgo žirafes Mariusa nogalināšanu, notiks pikets pie Dānijas vēstniecības, Mixnews.lv

Protestējot pret nežēlīgo žirafes Mariusa nogalināšanu, notiks pikets pie Dānijas vēstniecības (1)

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 12. februārī plkst. 19:37

Latvijas dzīvnieku aizsardzības biedrība piektdien, 14.februārī pl.14:00 pie Dānijas vēstniecības ēkas (Pils ielā 11) rīkos protesta akciju.

Protesta akcijas iemesls ir 18 mēnešus veca žirafes tēviņa Mariusa nogalināšana Kopenhāgenas zooloģiskajā dārzā apmeklētāju acu priekšā. Portāls mixnews.lv jau rakstīja, ka Mariuss tika nogalināts, neskatoties uz tūkstošiem aktīvistu parakstītu petīciju, un tā gaļa izbarota zooloģiskā dārza plēsējiem, Dzīvnieks vairāku simtu apmeklētāju publiskā apskatē nodīrāts un sadalīts gabalos. Žirafes ķermeņa dīrāšana un sadalīšana arī tiešraidē pārraidīta internetā.

Protesta akcijas organizētāji, Latvijas centrālā dzīvnieku aizsardzības biedrība aicina visus, kurus aizskāris šis cietsirdīgais stāsts, pievienoties protesta akcijai.

Visi tiek aicināti ņemt līdzi rotaļu žirafes vai zīmējumus ar žirafēm, lai novietotu tās pie Dānijas vēstniecības, tādējādi paužot sašutumu par jauna un vesela dzīvnieka nogalināšanu.

Biedrības vadītāja Dzintra Žilge atgādina, ka mēs esam atbildīgi par tiem, ko esam pieradinājuši, un cer, ka šādus notikumus turpmāk vairs nepiedzīvosim.

Komentāri 1
ZDBLD3QTZtOpirms 4 gadiem
Gee whiz, and I thohugt this would be hard to find out.