Russia Today žurnālists: 30 cm no mums lidoja snaipera lode, Mixnews.lv

Russia Today žurnālists: 30 cm no mums lidoja snaipera lode

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 21. februārī plkst. 00:26

Ceturtdien snaiperu krustugunīs Kijevā iekļuva arī televīzijas kanāla "Russia Today" filmēšanas grupa. Par to radio Baltkom pastāstīja televīzijas kanāla žurnālists Aleksejs Jaroševskis.

"Mēs gatavojāmies tiešajam ēteram vienā no viesnīcas "Ukraina" numuriem. Tā atrodas tieši Maidanā. Un tieši 30 -40 cm attālumā no mums caur logu nosvilpa snaipera lode. Mēs nezinām, kura no pusēm šāva, jo, cik mums ir zināms, snaiperi darbojas gan milicijas, gan protestētāju pusē. Piemēram, viesnīcas "Ukraina" 14.stāvā ir protestētāji, ir arī snaiperi. Mums pat izdevās nofilmēt kadrus, kā viņi apšauda Maidana ēku jumtus, uz kuriem sēž milicijas snaiperi," pastāstīja Jaroševskis.

Žurnālists uzsvēra, ka filmēšanas grupai nav sajūtas, ka šauts speciāli uz viņiem. "Bija apšaude, mēs, visticamāk, nokļuvām krustugunīs," viņš atzina.

Jaroševskis pastāstīja, ka ceturtdien pa dienu Maidanā bija salīdzinoši mierīgi. Viņš arī apstiprināja, ka pilsētā tiek izmantoti šaujamieroči.

"Es skaidri redzēju, ka protestētājiem ir šaujamieroči: bises, karabīnes, pistoles. Tas jau nav noslēpums, ka Kijevā šauj. Un tas nelīdzinās traumatiskajiem ieročiem, kurus lietoja pirms tam," pastāstīja "Russia Today" žurnālists.

Komentāri