Trīs reizes noklikšķini un laimē divas biļetes uz Apocalyptica koncertu, Mixnews.lv

Trīs reizes noklikšķini un laimē divas biļetes uz Apocalyptica koncertu

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 25. februārī plkst. 17:02

22.martā "Arēnu Rīga" no jauna satricinās pasaulē slavenākās čellu rokgrupa "Apocalyptica". Šoreiz grupa iepazīstinās skatītājus ar savu jaunāko projektu, uzstājoties kopā ar Somijas "Avanti! Orchestra" mūziķiem. Latvijas publika ar ekspresīvajiem somu puišiem vairs nav jāiepazīstina: viņi Rīgā ir uzstājušies vairākas reizes un vienmēr viņu šovi ir pulcējuši tūkstošiem skatītāju.

"Apocalyptica" sastāvā joprojām ir četri dalībnieki - profesionāli čellisti Eika Topinens, Pāvo Lotjonens un Pertu Kivilakso, kā arī bundzinieks Miko Sirens. Karjeras sākumā spēlētas tikai "Metallica", "Sepultura", "Rammstein", "Slayer" un citu grupu dziesmu instrumentālas kaverversijas, bet nu jau desmit gadus viņi rada un izpilda arī paši savus skaņdarbus.

Ar savu muzicēšanu "Apocalyptica" iesāka jaunu ēru alternatīvajā mūzikā, dāvājot pasaulei absolūti savādāku populārāko metālamūzikas skaņdarbu interpretāciju, izveidojot atsevišķu "simfoniskā metāla" vai "čellu metāla" žanru. 2014.gada turnejas laikā "Apocalyptica" sola izpildīt savas labākās dziesmas tikai un vienīgi instrumentālā aranžējumā simfoniskā orķestra pavadījumā, vokālistus nepiesaistot.

Laimēt DIVAS BIĻETES uz "Apocalyptica" koncertu ir ļoti vienkārši!

Jāatver šī hipersaite.

Pēc tam – tikai TRĪS klikšķi ar peli:

**Spied "Like" **ziņai par konkursu.

Dalies (Share) ar šo ziņu ar saviem "Facebook" draugiem.

Spied "Like" "Facebook" lapai lat.mixnews.lv.

Biļešu izloze notiks 20.martā pēc pl.10:00 radio MIX FM tiešajā ēterā. Izlozi varēs noskatīties interneta tiešraidē vietnē mixnews.lv. Biļetes radio MIX FM redakcijā būs jāpaņem līdz piektdienas, 21.marta vakaram.

Atceries: tikai trīs klikšķi ar peli un tu vari laimēt DIVAS BIĻETES uz "Apocalyptica" koncertu!

Komentāri