Zināms Mixnews.lv konkursa uzvarētājs!, Mixnews.lv

Zināms Mixnews.lv konkursa uzvarētājs!

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 27. februārī plkst. 13:53

27.februārī pēc 10:00 radio MIX FM studijā notika izloze, kuras galvenā balva bija divas biļetes uz "Depeche Mode" koncertu. Par laimīgo skaitli tika izvēlēts 798, un par uzvarētāju kļuva "Facebook" lietotājs Vladislavs Lubgans.

Lūgums sazināties ar redakciju pat tālruni 67001027. Balvu iespējams saņemt Mix Media Group redakcijā (kr. Valdemāra 8) līdz piektdienas vakaram.

Popularizējot jauno albumu "Delta Machine", jaunās koncertturnejas ziemas posma ietvaros 2014.gada 2.martā "Arēnā Rīga" uzstāsies grupa "Depeche Mode". "The Delta Machine Winter Tour" laikā grupa Baltijā sniegs tikai vienu koncertu, un tas notiks tieši Rīgā.

"Depeche Mode" vasaras turneja, kuras laikā grupa koncertē gan lielākajos Eiropas stadionos, gan festivālos, lepojas ar sensacionāliem pārdošanas rezultātiem, jo biļetes uz lielāko daļu šovu tiek izpirktas jau vairākus mēnešus pirms to norises.

"Delta Machine" ir grupas trīspadsmitais studijas albums, un tā oriģinālais skanējums iemantojis gan mūzikas kritiķu, gan fanu atzinību. Daudzi mūzikas apskatnieki uzsver, ka "Delta Machine" ir labākais grupas veikums pēc leģendārā "Violator" ieraksta.

"Depeche Mode" ar vairāk nekā 100 miljoniem pārdotu ierakstu kopiju ir panākumiem bagātākā elektroniskās mūzikas grupa vēsturē. "Depeche Mode" jau pirms daudziem gadiem iemantoja kulta grupas statusu, bet tās mūzika iedvesmo neskaitāmas mūziķu apvienības. Britu mūzikas žurnāls "Q" nodēvējis "Depeche Mode" par visu laiku populārāko elektroniskās mūzikas grupu un iekļāvis to sarakstā "50 grupas, kas mainīja pasauli".

"Kad mēs koncertējam, skatuve kļūst par spoguli, bet publika - par "Depeche Mode" atspulgu. Tieši tādēļ mēs atkal dodamies ceļā, lai vēlreiz ieskatītos šajā spoguļattēlā," par "The Delta Machine Winter Tour", kura ietvaros grupa uzstāsies arī Latvijā, izsakās Martins Gors.

Komentāri