Vēl vairāk balvu konkursa #mixnews8 dalībniekiem! , Mixnews.lv

Vēl vairāk balvu konkursa #mixnews8 dalībniekiem!

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 4. martā plkst. 11:46

Tas tuvojas! Nav aiz kalniem pavasara galvenie svētki, kas veltīti sievietēm – 8.marts. "Burvīgās otrās pusītes" šajā dienā gaida dāvanas, ziedus un uzmanības apliecinājumus no saviem mīļotajiem.

Labas ziņas konkursa "Redz, kur mana mīļotā" dalībniekiem. Mums ir parādījušās jaunas balvas, ar kurām dāsni apdāvināsim tos, kas "Instagram" ievietos savas mīļotās sievietes fotogrāfiju ar mirkļbirku #mixnews8.

Principā šajā ziņā jūsu kā dalībnieka misija arī beidzas. Fotogrāfija automātiski nonāk mūsu galerijā (neaizmirstiet to, ka tas attiecas tikai uz atvērtajiem profiliem, tāpēc ja jūsu profils ir slēgts, to nepieciešams padarīt publisku vismaz uz stundu), bet jums atliek tikai gaidīt balvu izlozi radio MIX FM ēterā.

Balvu būs daudz! Dāvanu karte no "Dome Hotel & SPA", divas dāvanu kartes no pavedinošās veļas ražotāja "Lauma Lingerie" – lieliskas dāvanas jūsu mīļotajai!

фото

Nezaudējiet ne minūti. Izloze notiks nākamās nedēļas sākumā. Lai pretendētu uz balvām, ir jāievieto "Instagram" savas mīļotās sievietes fotogrāfiju ar mirkļbirku #mixnews8.

фото

Komentāri