Zināmi #mixnews8 konkursa uzvarētāji!, Mixnews.lv

Zināmi #mixnews8 konkursa uzvarētāji!

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 10. martā plkst. 16:37

Šajā siltajā pavasara dienā radio MIX FM tiešajā ēterā videokameras drošā uzraudzībā tika izlozētas vērtīgas balvas no konkursa "Redz, kur mana mīļotā" dāsnajiem sponsoriem (mirkļbirka #mixnews8). Likteņa roka jeb nejaušo skaitļu ģenerators norādīja uz sekojošām bildēm:

Veļas ražotāja "Lauma Lingerie" dāvanu karti 10 eiro vērtībā saņem "Instagram" lietotājs Ilgvars Logist (ilgvarslogist).

фото

Veļas ražotāja "Lauma Lingerie" dāvanu karti 20 eiro vērtībā saņem "Instagram" lietotājs vadim789 (vadim789).

фото

Bet mūsu galveno balvu - dāvanu karti 50 eiro vērtībā no boutique viesnīcas "Dome Hotel & SPA" saņem "Instagram" lietotājs Vadim Subin (arnage73).

фото

Pieczvaigžņu boutique viesnīca "Dome Hotel & SPA", kas atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā, patiks kā tūristiem, tā arī darījumu cilvēkiem. Visi 15 ekskluzīvie viesnīcas numuri ir noformēti pēc individuāla projekta.

фото

Pusdienojiet zivju restorānā "Le Dome", baudiet lielisku skatu uz Vecpilsētu un kulinārijas delikateses atvērtajās vasaras terasēs! Viesnīcā ir pieejams SPA, kur var izbaudīt relaksējošas procedūras un masāžas, kā arī pavadīt romantisko vakaru, apmeklējot hammam pirti, kā arī parasto saunu. Saunas apmeklējums ir iekļauts numura cenā.

Komentāri