Naudiņš: Lēmumu par stāšanos ministra amatā pieņemšu kopā ar ģimeni (VIDEO), Mixnews.lv

Naudiņš: Lēmumu par stāšanos ministra amatā pieņemšu kopā ar ģimeni (VIDEO)

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 14. martā plkst. 18:34

Ja nacionālā apvienība VL-TB/LNNK vēlēsies virzīt Saeimas deputātu Romānu Naudiņu vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra amatam, viņš par iespējām pieņemt šo piedāvājumu konsultēsies ar ģimeni.

Naudiņš intervijā MIX TV uzsvēra, ka pagaidām nekādi lēmumi partijā šajā jautājumā neesot pieņemti. Savukārt pats Naudiņš lēmumu varētu pieņemt tikai pēc sarunas ar ģimeni. Ja cilvēks iet pret ģimenes viedokli, tad viņš nav spējīgs iestāties arī par tautas interesēm, uzskata politiķis.

"Pirmais, no kā es gaidu apstiprinājumu, ir mana ģimene. Tas, manuprāt, ir svarīgākais katram cilvēkam - ja Jūs cienāt savu ģimeni, tad Jūs cienāt arī savu valsti un tautu, bet ja Jūs nerēķinieties ar ģimenes viedokli, tad Jūs nevarat būt godprātīgs pret savu tautu. Es to noteikti izrunāšu ar savu sievu, jo viņa šobrīd gaida bērniņu, līdz ar to šis būtu ļoti liels izaicinājums, ja partija izvirzītu mani kā ministru," pastāstīja Naudiņš.

Vienlaikus Naudiņš, kurš ir arī Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) parlamentārais sekretārs, norādīja, ka kļūt par ministru nav viņa pašmērķis, turklāt viņš Saeimas deputāta amatā pārstāv cilvēku intereses, kas viņu ievēlējuši.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) piektdien plāno parakstīt rīkojumu par vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministra Eināra Cilinska (VL-TB/LNNK) atbrīvošanu no amata, jo ministrs ir paziņojis, ka nemaina savu nodomu par došanos 16.martā gājienā pie Brīvības pieminekļa.

VL-TB/LNNK par turpmāko rīcību saistībā ar Cilisnka atlaišanu plāno lemt pirmdien. Oficiāli nacionālā apvienība kandidātu ministra amatam nav nosaukusi.

Cilinskis piektdien žurnālistiem pauda viedokli, ka viņa darbu VARAM varētu turpināt ministrijas parlamentārais sekretārs Naudiņš. Viņam esot gan pieredze deputāta amatā, gan pašvaldībā, un, pēc Cilinska domām, Naudiņš ir pietiekami profesionāls, lai nepieciešamības gadījumā uzņemtos ministra pienākumus. Pats Cilinskis, visticamāk, atjaunos Saeimas deputāta mandātu.

"Taču neskriesim vilcienam pa priekšu," piebilda politiķis. Naudiņš žurnālistiem atzina, ka izvērtēs iespēju kļūt par ministru, ja viņam to piedāvās un apvienībā būs par to diskusija.

Foto: Uldis Pāže, Saeimas Kanceleja

Komentāri