Melbārde: Mums jādomā, kā stiprināt Latvijas medijus (AUDIO), Mixnews.lv

Melbārde: Mums jādomā, kā stiprināt Latvijas medijus (AUDIO) (1)

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 18. martā plkst. 15:32

Lai stiprinātu Latvijas plašsaziņas līdzekļus, jāsāk strādāt pie mediju politikas veidošanas, tiekoties ar žurnālistiem sacīja kultūras ministre Dace Melbārde.

"Latvija šobrīd ir vienīgā Eiropas Savienības valsts, kurai nav sava koordinēta mediju politika. Tajā ģeopolitiskajā situācijā, kurā Latvija šobrīd atrodas, un apzinoties to, ka mūsu lielā kaimiņa informācijas kampaņas vēl tiek pastiprinātas, izjūtam to, kā Latvijas vājo punktu. Konceptuāli jāsāk strādāt pie mediju politikas veidošanas," norādīja Melbārde.

"Viens no pirmajiem soļiem – jādomā, kā stiprināt Latvijas medijus – gan sabiedriskos, gan komercatkarīgos," piebilda kultūras ministre.

"Pats būtiskākais, uz ko mums ir jātiecas ir tas, lai Latvijas sabiedrība saņemtu kvalitatīvu saturu, kas piedāvā iespēju iepazīties ar ļoti daudzveidīgiem viedokļiem," uzsvēra Melbārde. "Lai nav tā, kā Latgales pierobežā, kur liela daļa sabiedrības dzīvo tikai vienā informācijas telpā, kur katru dienu tiek barota ar Latvijas valstiskumu apdraudošu informāciju."

Komentāri 1
Munispirms 5 gadiem
Nevis jādomā, bet pēdējais laiks ir kaut ko sākt darīt lietas labā.
Nu uzdāviniet latgaliešiem dekoderus un monitorus.
Neprasiet no grūtdieņiem maksu par liekēžu uzturēšanu.