Savickis: Ja būs karš - nebūs KHL!, Mixnews.lv

Savickis: Ja būs karš - nebūs KHL! (5)

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 20. martā plkst. 17:32

Rīgas "Dinamo" ir lielisks projekts, kas veicina tautu draudzību, tāpēc nevajadzētu biedēt cilvēkus ar to, ka šis projekts tiks pārtraukts, komentējot Rīgas "Dinamo" padomes locekļa Gunta Ulmaņa izteikumus raidījumā "Sastrēgumstunda" intervijā radio Baltkom sacīja Rīgas "Dinamo" padomes priekšsēdētājs Juris Savickis.

Trešdien raidījumā "Sastrēgumstunda" Guntis Ulmanis, kurš ir arī bijušais Latvijas prezidents, paziņoja, ka gadījumā, ja Krievija turpinās agresiju, Latvijai nāksies pārraut ar Krieviju attiecības gan kultūras, gan sporta jomā.

"Vai mēs varam pataisīt māksliniekus, sportistus un aktierus par politiskajiem ķīlniekiem? Nē, mēs nedrīkstam to darīt. Mēs taču neteiksim sportistam – ar Krieviju nevari spēlēt, bet ar Beļģiju vari," norādīja Ulmanis.

"Rīgas "Dinamo" ir viena no mīlētākajām komandām Krievijas sabiedrībā, neraugoties uz to, ka Krievijā ir negatīva attieksme pret Latvijas sabiedrību. Tomēr, ja šī Krievijas agresija turpināsies un neapstāsies, tad, protams, tiks pārtrauktas attiecības gan kultūrā, gan sportā. Protams, nespēlēsim arī KHL. Pati dzīve mums noteiks šos noteikumus."

Savickis atzina, ka viņam Ulmaņa izteikumi nav līdz galam saprotami, taču uzsvēra, ka ir pret cilvēku biedēšanu par iespējamo Rīgas "Dinamo" izstāšanos no KHL.

"Esmu starp tiem cilvēkiem, kuri grib, lai konflikts neattīstītos. Gluži otrādi – lai viss būtu mierīgi, bez jebkādām sankcijām. Ulmanis pareizi pateica, ka "Dinamo" ir lielisks projekts, kas veicina sabiedrības integrāciju, kā arī pozitīvi ietekmē Latvijas tēlu. Kas attiecas uz attiecību pasliktināšanos - ja būs karš, tad, protams, nebūs KHL. Ja nebrauks vilcieni, nelidos lidmašīnas, netiks piegādāta pārtika, tauta mirs badā, tad līga neeksistēs," sacīja Savickis.

Viņš akcentēja, ka Rīgas "Dinamo" projekts jāturpina maksimāli ilgi, lai samierinātu cilvēkus gan mūsu valstī, gan starptautiskā līmenī.

"Tāpēc nevajag biedēt cilvēkus, ka, ja nu kas, mēs pārtrauksim šo projektu," piebilda Savickis.

Komentāri 5
СССРpirms 5 gadiem
Подумаешь, всполошились, да полвина страны во главе с валдибой лижет яйца заокеанскому хозяину. А тут всех дел - банда одних идиотов с палками не будет с другими такими же драться из-за куска резины.)) Это самая важная новость на сегодня, без сомнений.
Bebrspirms 5 gadiem
Ne nu labāk jau protams nepievērst uzmanību Krievijas darbībām un klusēt...Nauda tak vajadzīga...
Džordžspirms 5 gadiem
Čekistam nu gan tarakāni galvā...