Deputāts vēlas nosūtīt Ušakovam sāls sabojātos rīdzinieku apavus, Mixnews.lv

Deputāts vēlas nosūtīt Ušakovam sāls sabojātos rīdzinieku apavus (7)

фото

Ekskluzīvi | 2013. gada 26. janvārī plkst. 08:30

Rīgas domes deputāts Jānis Mārtiņš Skuja ("Demokrātiskie patrioti") plāno savākt no rīdziniekiem apavus, kurus ir sabojājis uz ielām kaisītais sāls, un nosūtīt tos Rīgas mēram Nilam Ušakovam. To deputāts pastāstīja intervijā radio Baltkom

"Pērnā gada nogalē es redzēju aicinājumu savākt sāls sabojātos apavus un sūtīt uz domi. Man tas tā iepatikās, ka, iespējams, es arī organizēšu līdzīgu akciju. Izsūtīšu preses relīzi, paziņošu datumu, lai visi nes sabojātos apavus uz Rīgas domi. Paskatīsies, kas no tā iznāks. Apaviem tautības nav," paziņoja Skuja.

Atbildot uz jautājumu, kādas vēl var būt alternatīvas cīņai ar slideniem ceļiem, deputāts skaidroja, ka būtu jāsaprot, kādi lēmumi tiek pieņemti valstīs, kurās snieg.

"Es pat nezinu, vai sāls patiešām ir vienīgais līdzeklis, kā cīnīties ar slideniem ceļiem. Ir taču jābūt tehnoloģijām, kas ne tikai nebojā apavus, bet arī ir draudzīgas apkārtējai videi," viņš piebilda.

Skuja arī piebilda, ka sāls bojā ne tikai zābakus, bet arī bikses.

Foto: mixnews.lv

Komentāri 7
Esmu šokāpirms 4 gadiem
Es esmu šokā, vakar izkāpu uz mirkli no mašīnas, pārnākot mājās man acis iepletās, maniem ādas zābakiem ir uzpūtusies āda, tajās vietās kur iet baltā sāls līnija!! Kādu tad sāli viņi ber? Tas nav normāli!!!!!!!!
par ko cepienspirms 6 gadiem
vai tiešām, izejot ziemas ielās, tik grūti savus apavus apstrādāt ar atbilstošu līdzekli? i zābaciņi spīd, i nekādas sāls!
īļdžēmģapirms 6 gadiem
Rīgas dome tādejādi atbalstīs Laikmetīgo mākslu ! Ideja kā baļļa ! RD apkārt strūklakai varētu izvietot sāls zābakizstādi, bet pie II stāva balkona izkarināt lielas un mazas sālsbikses un lielizmēra mākslas foto ar palielinātiem attēliem - sāļu notecējumu augšupceļu virzienā uz bikšu sprākles daļu, kā arī sāls augšupuzsūkumus pa bikšu un zeķu starām, fiksētus elektronu mikroskopā kā Mākslas darbus.Ipaša vērtētāju komisija par izcilāko Mākslas darbu piešķirs Galveno balvu - UšAmeBemchena lielo kristālu.