Olimpiskais medaļnieks Rubenis pieļauj sadarbību ar citu valstu izlasēm, Mixnews.lv

Olimpiskais medaļnieks Rubenis pieļauj sadarbību ar citu valstu izlasēm

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 27. martā plkst. 08:36

Ja visi nosacījumi būs labvēlīgi, tad priekšroka tiks dota sadarbībai ar Latvijas kamaniņu sporta izlasi, intervijā portālam Mixnews.lv sacīja olimpiskais medaļnieks Mārtiņš Rubenis.

"Šobrīd esmu nolēmis savu dzīvi sakārtot finansiāli un tad skatīties uz sportu, nevis kā uz maizes darbu un izdzīvošanas iespēju, bet kā uz sirdslietu. Un tad darīt to visaugstākajā līmenī. Tādēļ nolēmu uzsākt ko tādu, ko nekad neesmu darījis – uzsākt biznesu," sacīja Rubenis.

"Šādā veidā vēlos palīdzēt cilvēkiem arī Latvijā uzzināt, ka ir vēl lieliskas iespējas, kā padarīt savus mājokļus siltākus, mājīgākus un drošākus, kā arī biznesa idejas plaukstošākas. No vienas puses šī ir iespēja man sakārtot savu dzīvi, no otras – šādi palīdzēt mūsu zemes ļaudīm."

Pēc Soču ziemas olimpiskajām spēlēm Rubenis aktīvās sporta gaidas ir pārtraucis un uzsācis biznesu, kļūstot par ASV uzņēmuma "Green World Structures" pārstāvi. Uzņēmums ražo dažādu veidu inovatīvus siltumizolācijas un celtniecības materiālus.

Šobrīd Rubenis jau ir devies ārpus Latvijas, norādot, ka tas ir saistīts gan ar darbu, gan personisko dzīvi.

"Visam ir savs laiks un vieta. Ir lietas, kas jāpadara. Un jāatrod arī laiks, maniem tuvākajiem," piebilda bijušais kamaniņu braucējs.

Tāpat Rubenis atklāja, ka paralēli darbam ASV uzņēmumā, labprāt dalīsies ar zināšanām un gatavs sadarboties ne tikai Latvijas, bet arī citu valstu kamaniņu sporta izlasēm. Viņš gan vēl nezināja teikt, ar kuru izlasi tieši varētu strādāt.

"Tagad man priekšā ir uzdevums atbildēt uz pāris vēstulēm no ārvalstu komandām. Gaidu arī, ko mūsu komanda piedāvās un kādi būs nosacījumi. Tuvākajā laikā man šis lēmums būs jāpieņem. Protams, ja nosacījumi un pārējie apstākļi būs tādi, ka es redzēšu perspektīvu darbā ar Latvijas komandu, tad izvēle būs par labu Latvijai, neskatoties uz to, ka ārzemēs varbūt es varētu nopelnīt vairāk. Tā šobrīd jau ir mana sirdslieta, tādēļ priekšroku noteikti došu komandai ar sakārtotu iekšējo atmosfēru, nevis ambīcijām pārņemtai vienpašu grupai. Attieksmes jautājums, manuprāt ir būtiskākais faktors veidojot komandu," uzsvēra Rubenis.

"Ja kādai ārzemju komandai interese un attieksme pret maniem nosacījumiem būs tādā līmenī, ko Latvijas komanda nevar apsolīt vai nevēlas pieņemt, tad pieļauju arī iespēju, palīdzēt tiem, kam tas sagādās vairāk prieka," neslēpa olimpiskais medaļnieks.

Komentāri