Lipmans: Znarokam būs grūti panākt, lai krievu zvaigznes viņu ciena (AUDIO), Mixnews.lv

Lipmans: Znarokam būs grūti panākt, lai krievu zvaigznes viņu ciena (AUDIO) (2)

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 28. martā plkst. 08:32

Visgrūtākais uzdevums jaunajam Krievijas izlases galvenajam trenerim Oļegam Znarokam būs panākt, lai krievu hokeja zvaigznes viņu respektētu, sarunā ar portālu Mixnews.lv sacīja Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans.

"Oļegs Znaroks ir mans audzēknis, tāpēc esmu ļoti gandarīts, ka viņš sasniedzis tik augstu līmeni. Cita lieta, ka, lai noturētos šajā līmenī, viņam nopietni jāstrādā. Ja viņš to darīs, tad pierādīs, ka var būt tik augstas kvalitātes treneris. Viss atkarīgs no viņa. Viņam vēl daudz, daudz jāmācās, jāpilnveido sevi," sacīja Lipmans.

LHF prezidents neslēpa prieku, ka tieši treneris no Latvijas spējis sasniegt šādu profesionālo izaugsmi, kļūstot par hokeja lielvalsts valstsvienības treneri.

"Priecājos, ka viņš ir izaudzis tik augstā līmenī tieši no Latvijas. Vēl manos laikos viņš bija spēlētājs, pēc tam jauniešu un junioru izlašu treneris, pieaugušo izlases trenera palīgs, un pēc tam arī vecākais treneris. Viņš ir izgājis visu lielo un grūto ceļu," piebilda Lipmans.

Viņš norādīja, ka Znaroku priekšā gaida nopietns izaicinājums, uzsverot, ka trenēt klubu un vadīt valstsvienību tomēr ir divas atšķirīgas lietas.

"Izlase ir pavisam kas cits. Tas nav tas pats, kas klubs. Īpaši krieviem, kam daudzi spēlētāji ir Nacionālajā Hokeja līgā, viņi sevi uzskata par lieliem profesionāļiem. Protams, ka viņiem vajag treneri, kuru viņi ciena, respektē, ar ko viņi rēķinās. Tas būs vissvarīgākais un visgrūtākais, ko Znarokam vajadzēs panākt. Ja viņš to būs spējīgs izdarīt, tad viss būs kārtībā," sacīja Lipmans.


LHF vadītājs atklāja, ka pēc viņa rīcībā esošās informācijas līgums ar Krievijas Hokeja federāciju Znarokam ir uz četriem gadiem, tātad, līdz nākamā olimpiskā cikla beigām 2018.gadā. Viņš arī norādīja uz pozitīvo aspektu, ka izlasē kopā ar Znaroku būs viņa ilggadējais palīgs Maskavas "Dynamo" rindās Harijs Vītoliņš.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka trešdien par Krievijas Hokeja izlases galveno treneri tika apstiprināts bijušais Latvijas izlases hokejists un treneris, kā arī Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) kluba Maskavas "Dynamo" galvenais treneris Oļegs Znaroks, bet par viņa asistentu iecelts Harijs Vītoliņš, kurš turpmāk pārņems "Dynamo" galvenā trenera funkcijas.

Komentāri 2
nu japirms 4 gadiem
tas, ka tevi, žīd, neviens neciena, nenozīmē, ka necienīs arī Znaroku!
nu japirms 4 gadiem
tas, ka tevi, žīd, neviens neciena, nenozīmē, ka necienīs arī Znaroku!