Lipmans: Nolans izlasi pametīs TIKAI pēc pasaules čempionāta! (AUDIO), Mixnews.lv

Lipmans: Nolans izlasi pametīs TIKAI pēc pasaules čempionāta! (AUDIO)

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 1. aprīlī plkst. 15:29

Teds Nolans darbu Latvijas izlasē beigs pēc pasaules čempionāta, intervijā portālam Mixnews.lv sacīja Latvijas Hokeja federācijas prezidents Kirovs Lipmans, noraidot izskanējušo informāciju, ka Nolans varētu tikt nomainīts jau pirms čempionāta.

Nesen Nolans parakstīja līgumu ar Nacionālās Hokeja līgas (NHL) klubu Bufalo "Sabres", kas padarījis viņu par pilntiesīgu kluba galveno treneri. Līdz šim Nolans pildīja galvenā trenera pienākumu izpildītāja pienākumus.

Sarunā ar aģentūru LETA Lipmans sacīja, ka apsver domu aizstāt Nolanu ar kādu citu treneri jau pirms pasaules čempionāta.

"Nolanam komanda jāveido no jauna un jāvelta tai daudz laika. Nevēlos kategoriski teikt, ka Nolans ar komandu šajā pasaules čempionātā nestrādās, taču domas ir visādas. Hokejisti jau trenējas, drīz sāksies pārbaudes spēles, tāpēc nepieciešams pieņemt lēmumu. Man pret Nolanu nav nekādu pretenziju, tomēr nevar savienot kluba trenēšanu ar valstsvienības vadīšanu," norādīja Lipmans.

Tomēr portālam Mixnews.lv Lipmans noraidīja iespējamību, ka Nolans amatu pametīs jau pirms čempionāta.

"No kurienes jūs to dzirdējāt? Neiet runa par pasaules čempionātu. Jā, pēc pasaules čempionāta viņš nevarēs trenēt Latvijas izlasi, jo ir parakstījis līgumu ar Bufalo," aizkaitināts sacīja Lipmans.

"Nevar apvienot NHL kluba trenēšanu ar Latvijas izlases vadīšanu, tas visiem ir skaidrs," piebilda Lipmans.

Par Latvijas izlases galveno treneri Nolans tika apstiprināts 2011.gada augustā.

Pasaules čempionāts Minskā risināsies no 9. līdz 25.maijam. Latvijas izlase tajā spēlēs vienā apakšgrupā ar Somiju, Krieviju, ASV, Šveici, Vāciju, Baltkrieviju un Kazahstānu.

Komentāri