Valerija-Maija Kargina iegūst pirmo vietu "Dunlop International Cup" turnīrā, Mixnews.lv

Valerija-Maija Kargina iegūst pirmo vietu "Dunlop International Cup" turnīrā

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 2. aprīlī plkst. 09:12

100 kilometru attālumā no Barselonas notika "Dunlop International Cup" tenisa turnīrs. Latviju šajā čempionātā pārstāvēja Valerija-Maija Kargina, bijušā baņķiera Valērija Kargina meita.

Kā pastāstīja Valerijas-Maijas treneris Nikita Švačko, viņa sacentās ar spāņu meitenēm. 9 no 10 dalībniecēm bija no Spānijas, un tikai Valerija-Maija bija no Latvijas. Valerijai-Maijai izdevās gūt trīs pārliecinošas uzvaras, kas ļāva viņai ieņemt pirmo vietu turnīra.

Pēc treneru teiktā, laika apstākļi bija netipiski Spānijai, jo bija auksti un vējaini, bet, neskatoties uz to, spēle pagāja lieliski. Tā ir jau trešā Valerijas-Maijas uzvara starptautiskajos turnīros pēdējo mēnešu laikā. Iepriekš viņa guva uzvaru sacensībās Latvijā un Lietuvā.

2013.gada beigās, no 6 līdz 11.decembrim Floridā notika starptautiskais tenisa turnīrs "Little Mo International", kas tiek saukts arī par neoficiālo pasaules čempionātu bērniem no 8-10 gadu vecumam.

Piedaloties turnīrā kopā ar saviem vienaudžiem, kā arī gadu vecākiem bērniem, Valerija-Maija ieņēma otro vietu vienkārtējā izlādē un uzvarēja dubultspēlē (kur viņa uzstājās ar meiteni no Igaunijas), kā arī jauktajā dubultspēlē (uzstājās ar zēnu no Bermudu salām).

Komentāri