Ekstrasenss: Imantas pedofilu noķers nejauši pēc ļoti ilga laika (AUDIO), Mixnews.lv

Ekstrasenss: Imantas pedofilu noķers nejauši pēc ļoti ilga laika (AUDIO) (5)

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 3. aprīlī plkst. 08:34

Imantas pedofilu noķers pēc ilgiem laikiem un uz nejaušības pamata, sarunā ar portālu Mixnews.lv sacīja pazīstamais dziednieks un ekstrasenss Rolands Tiltiņš.

"Ja patiešām mēs ticētu visām pasakām, ko rāda Krievijas televīzija par ekstrasensu cīņām, tad mums viņiem sen būtu jāuzraksta vēstule, lai viņi atrod Imantas maniaku. Kaut kā neviens pie viņiem nav vēl griezies. Lai man kāds gaišreģis atrod to maniaku. Kas viņam neviens nesaka priekšā? Visa tauta būtu viņam pateicīga," sacīja Tiltiņš.

"Ja man noliktu priekšā bildes, tad es varētu pateikt vai gadījumā starp šiem cilvēkiem nav Imantas pedofila, norādīja ekstrasenss. "Protams, es nevarētu nevienu apvainot, bet varētu izteikt savu viedokli. Kad policijai nolaidīsies rokas un tauta spēcīgi pret viņiem sāks vērsties, tad varbūt viņi arī kaut ko prasīs gaišreģiem vai zīlniekiem. To bija jādara no paša sākuma, bet neviens to nedarīja."

Tiltiņš atklāja, ka tiesībsargājošo iestāžu darbinieki pie viņa nav vērsušies, taču palīdzību līguši satraukties Imantas iedzīvotāji.

"Pie manis ir vērsušies tieši Imantas iedzīvotāji, jo viņiem ir bail. Arī viņiem aug bērni un nav svarīgi vai tās ir meitenes vai zēni. Visi ir nemierīgi. Man jau nav kur pieķerties – man neviens neko nav ne iedevis, ne pateicis. DNS analīzes – tas ir ļoti labi. Man noderētu kaut kādas fofogrāfijas [lai es varētu mēģināt palīdzēt]," piebilda Tiltiņš.

Viņš neslēpa, ka šobrīd pedofilu atrast būs grūti, jo, visticamāk, viņš mainījis ne tikai savu ārējo izskatu, bet arī dzīvesvietu.


"Tagad jebkurā gadījumā mēs paši saprotam, ka viņš ir nolīdis tik dziļi, ka visus diegus apgriezis, visas pumpas apkrāsojis uz rokām, un, ja ne nodzinies uz pliko, tad aizbraucis uz laukiem pie vecāsmātes. Tagad var dežūrēt, cik grib Imantā," sacīja Tiltiņš.

"Viņu noķers pēc ilgiem laikiem un uz nejaušības pamata. Labi, ka ir DNS analīzes. Tādas, kas valstī daudz izmaksās, bet nekas – lai tērē naudu, vismaz atbrīvos Imantas un visas Latvijas iedzīvotājus no viena maniaka," uzsvēra ekstrasenss. "Tas attaisnosies jebkurā gadījumā. Ja vajag, es pat esmu gatavs nomaksāt kādu DNS analīzi, lai viņu atrastu."

"Es ļoti vēlētos, lai viņu atrastu tuvākajā laikā, bet es neredzu iemeslu. Tikai nejaušība. Vienu brīdi man bija tāda doma, ka jaunais cilvēks izdarīs pašnāvību, izlecot pa astotā stāva logu, bet pagaidām viņš to nav izdarījis. Varbūt, lai Dieviņš viņam pasaka priekšā, ka tā būs labāk," piebilda Tiltiņš.

Komentāri 5
Patiešāmpirms 2 gadiem
Imantas pedofilu Nauri Pikšteinu noķēra 2015.gada 5.augustā, apcietināja, un 2016.gada 22.jūnijā notiesāja uz 25 gadiem.
Džordžspirms 4 gadiem
Bet kur ir teikts, ka tas, ka lidmašīna ir atrasta ej nu sazin kur, ir patiesība? Visdrīzāk tās ir pilnīgas muļķības...
valdispirms 3 gadiem
ekstrasensa teiktais baigi tuvu taisnibai,un tas ir teikts vairak ka gadu atpakal .....
1