Filmu varonis Dārts Vieders: Ukraina ir gatava sadarboties ar Latviju, Mixnews.lv

Filmu varonis Dārts Vieders: Ukraina ir gatava sadarboties ar Latviju

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 3. aprīlī plkst. 12:17

Džordža Lūkasa zinātniskās fantastikas filmu sērijas "Zvaigžņu kari" varonis Dārts Veiders ir pārliecināts, ka uzvarēs Ukrainas prezidenta vēlēšanu pirmajā kārtā. Par to pats Veiders pastāstīja intervijā radio Baltkom.

"Mani jau ilgu laiku atbalsta pensionāri, mājām viņiem tiek piegādāts tīrs ūdens, tūbiņas ar kosmiskajiem griķiem un kosmisko boršču. Jaunieši atbalsta manu priekšvēlēšanu kampaņu saistībā ar "nāves zvaigznes" būvniecību, sithu valodas noteikšanu par otru oficiālo valodu un elektroniskās valdības veidošanu – tas samazinās korupciju par 80%," teica Dārts Veiders.

Prezidenta amata kandidāts nepiekrīt Krimas pievienošanai Krievijai, viņš domā ka ne visiem Krimas iedzīvotājiem tika ļauts izteikties. Tāpat viņš plāno sadarboties un veidot attiecības ar Latviju. Tiesa gan, to, kādā virzienā, viņš pagaidām nezina.

Jāpiebilst, ka filmu varonis Dārts Veiders negrasās atteikties no saviem plāniem pretendēt uz Ukrainas prezidenta krēslu. Veidera konkurenti šajā cīņā būs tādas pazīstamas politiskās figūras kā Jūlija Timošneko, Pjotrs Porošenko un Dmitrijs Jarošs.

Komentāri