Radio Baltkom raidījuma vadītāji iegūst "Dzintara spalvu 2013" , Mixnews.lv

Radio Baltkom raidījuma vadītāji iegūst "Dzintara spalvu 2013"

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 3. aprīlī plkst. 17:35

Radio Baltkom radījuma "Perepļot" vadītāji Oļegs Peka un Mihails Gubins kļuvuši par konkursa "Dzintara spalva 2013" laureātiem nominācijā "Par labāko materiālu par krievu – latviešu sadarbību kultūras sfērā".

Žūrija nolēma piešķirt balvu raidījuma vadītājiem par interviju ar krievu rakstnieku Dmitriju Bikovu 2013.gada 11.jūlijā.

"Jūtos kā Oskara balvas pasniegšanas ceremonijā. Sajūtas, kad saka, ka tu esi uzvarējis – pilnīgs apjukums. Mums ēterā bija daudz citu krievu rakstnieku, bet balvu saņēmām par interviju ar Dmitriju Bikovu," saņemot apbalvojumu sacīja Oļegs Peka.

фото

"Mēs pielikām zināmas pūles, lai atrastu savas programmas varoņus, uzaicināt viņus un organizētu interviju. Piemēram, daži uz Rīgu atbrauc slepeni. Mūsu darbs atalgots cienīgā veidā," piebilda Mihails Gubins.

фото

Radio Baltkom žurnālistu profesionalitāti akcentēja arī žūrijas pārstāvis un Radio SWH+ producents Edmunds Kaševskis, kurš norādīja, ka "attiecībā uz Pekas un Gubina profesionalitāti šaubu nav. Šie puiši zina, ko darīt un kā darīt".

фото

Kopumā žūrija izvērtēja 73 materiālus, ko bija iesnieguši latviešu un krievu žurnālisti, kuri raksta par Krieviju un latviešu-krievu attiecībām.

фото

Konkursa žūrijā bija Latvijas Raidorganizāciju asociācijas izpilddirektore Gunta Līdaka, Latvijas žurnālistu savienības pārstāvis Juris Paiders, jau minētais Edmunds Kaševskis, kanāla TVC ziņu producents Baltijā Maksims Gusarovs, žurnāla "Otkritij gorod" galvenā redaktore Tatjana Fasta, ziņu aģentūras BNS pārstāves Sigita Kirilka un Ksenija Zagorovska, TV5 ziņu dienesta vadītājs Aleksandrs Šupins un "Vesti segodnja" pārstāve Olga Kņazeva.

Komentāri