Bemhens: Rīgas kartes pakalpojums ir lētāks, nekā Mobilly, Mixnews.lv

Bemhens: Rīgas kartes pakalpojums ir lētāks, nekā Mobilly

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 4. aprīlī plkst. 09:10

"Rīgas satiksmei" "Rīgas kartes" sniegtais pakalpojums - norēķināšanās par autostāvvietu ir lētāks nekā "Mobilly" pakalpojums, intervijā portālam Mixnews.lv sacīja SIA "Rīgas satiksme" (RS) valdes priekšsēdētājs Leons Bemhens.

Viņš norādīja, ka tirgū var palikt arī divi pakalpojuma sniedzēji – gan "Mobilly", gan "Rīgas karte".

"Mēs kā Rīgas satiksme esam vērsušies pie "Mobilly", izskaidrojuši esošo situāciju un lūguši viņu priekšlikumus par to, kā viņi varētu turpināt piedalīties šī pakalpojuma sniegšanā. Pagaidām diemžēl šis atbildes nav, bet mēs esam viņus lūguši sniegt atbildi līdz 1.jūnijam," sacīja Bemhens.

Viņš atturējās minēt, vai "Mobilly" paliks vai pazudīs no tirgus, taču atzina, ka pats bija izmantojis šo sistēmu.

"Es izmantoju gan "Mobilly" sistēmu, gan "Rīgas kartes" sistēmu. Priekš "Rīgas satiksmes" "Rīgas kartes" sniegtais pakalpojums ir lētāks," atzina Bemhens.

Portāls Mixnews.lv jau ziņoja, ka nesen daļa oranžo "Mobilly" zonu uzlīmju uz autostāvvietu maksas aparātiem tika aizstātas ar "Rīgas satiksmes" veidotajām, par ko neizpratnē ir uzņēmumā "Mobilly", kura pārstāvji savu sašutumu izteikuši arī savā mājaslapā. "Daudzi mūsu klienti atkal ir neizpratnē - vai tomēr būs pārmaiņas "Mobilly" stāvvietu apmaksas sistēmā? Nē - "Mobilly" strādā un strādās kā līdz šim," teikts uzņēmuma paziņojumā.

Tikmēr marta beigās tika ziņots, ka Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB) "Rīgas satiksmei" lūgs pārtraukt ar SIA "Rīgas karte" noslēgto līgumu par Rīgas maksas autostāvvietu uzlabojumiem, darbību un uzturēšanu, vienlaikus norādot uz pienākumu piemērot publisko iepirkumu regulējumu.

Foto: mixnews.lv

Komentāri