Rīgā, iespējams, uzradies Imantas pedofila "atdarinātājs", Mixnews.lv

Rīgā, iespējams, uzradies Imantas pedofila "atdarinātājs"

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 7. aprīlī plkst. 13:44

Trešdien, 2.aprīļa vakarā Bolderājas pludmalē par nezināma ļaundara upuri kļuva 20.gadīgā Jeļena, kura tika cietsirdīgi piekauta. Ļaundaris turēja viņu pludmalē visu nakti.

Bēgot no notikuma vietas, viņš pajautāja savai upurei, vai viņa kaut ko zin par "Imantas maniaku", bet pēc tam, pēc upures teiktā, iesēdās 36.autobusā un aizbrauca uz Imantu.

Kā intervijā radio Baltkom pastāstīja Valsts policijas preses sekretārs Dairis Anučins, cietusī atteicās ierosināt krimināllietu.

"Sākumā viņa rakstīja iesniegumu, bet beigās pateica, ka vienkārši ziņo par notikušo, neierosinot krimināllietu. Tā kā cietusī atteicās ierosināt krimināllietu, arī mēs attiecīgi to neierosinām. Vispār iesnieguma forma ir ļoti savāda – sākumā cietusī sniedz liecības par to, ka viņai uzbruka un ka uzbrucējs ir it kā pazīstams ar "Imantas pedofilu," bet pēc tam raksta, ka negrib ierosināt krimināllietu," pastāstīja Anučins.

Pēc cietušās teiktā, vīrietis bez paskaidrojumiem uzbruka viņai, piekāva, bet pēc tam ievilka viņu Bolderājas pludmales kāpās. Vēlāk viņš, mēģinot sarunas gaitā, iedvest uzticību, pastāstīja cietušai, ka viņu pameta meitene.

Pēc cietušās liecībām, uzbrucēja augums ir 180-190 centimetri, viņam ir sportiskā miesas būve un tumši mati. Uzbrucējs bija ģērbies melnā jakā, zilos džinsos un brūnos zābakos ar noapaļotu purngalu. Seju sedza melnā maska, kas atgādina parastu melnu cepuri.

Komentāri