Lapsa: Lembergam vecuma vai iemīlēšanās dēļ ir "domu nesaturēšana" (VIDEO), Mixnews.lv

Lapsa: Lembergam vecuma vai iemīlēšanās dēļ ir "domu nesaturēšana" (VIDEO) (1)

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 8. aprīlī plkst. 08:12

Ventspils mēram Aivaram Lembergam ir piemeties domu nesaturēšanās sindroms, vai nu no vecuma, vai iemīlēšanās, komentējot nesenos Lemberga izteicienus par NATO spēku palielināšanu Latvijas teritorijā, intervijā portālam Mixnews.lv sacīja Latvijas pētnieciskais žurnālists Lato Lapsa.

"Ja Jūs esat pilsētas mērs, kuram jāsniedz kādu komentāru televīzijā, tad kaut kas jau jāsarunā ir. Ja pat nosacīti Lemberga partijas apvienības pārstāvis (aizsardzības ministrs) pieklājīgos vārdos pasaka, ka Lemberga kungs, jūs tā kā tomēr esat "doģiks", tad ar šiem Lemberga izteicieniem kaut kas nav kārtībā," norādīja Lapsa.

Atgādinām, ka nesen Ventspils mērs Aivars Lembergs sacīja, ka iespējamā NATO militārās klātbūtnes palielināšana Latvijā, ievedot NATO spēkus, būtu uztverama kā svešas valsts okupācija un pielīdzināma 1940.gadā notikušajai padomju karaspēka ievešanai Latvijā ar toreizējā valsts vadītāja Kārļa Ulmaņa piekrišanu.

Jāpiebilst, ka Lembergam jau kādu laiku ir jauna pavadone - Ventspils pilsētas domes Attīstības pārvaldes vadītāja Kristīne Krasovska.

Komentāri 1
Amara Priedītepirms 4 gadiem
protestēju! Es piekrītu katram Aivara Lemberga pateiktajam vārdam! Bezatbildīgi ir to noliegumi! Tie ir meli! Un Jūs, Lapsas kungs lieciet viņu mierā!