Stop drugs vadītājs: Ja turpinās indēt mūsu bērnus, mēs cīnīsimies (AUDIO), Mixnews.lv

Stop drugs vadītājs: Ja turpinās indēt mūsu bērnus, mēs cīnīsimies (AUDIO) (2)

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 9. aprīlī plkst. 10:10

Ja kāda tā saucamo legālo narkotiku tirdzniecības vieta turpinās darboties un indēt bērnus un sabiedrību, cīņa neapstāsies, sarunā ar portālu Mixnews.lv sacīja kustības "Stop drugs" vadītājs Sandris Bergmanis.

Atgādinām, ka sociālās kustības "Stop drugs" aktīvisti pirmdien, 7.aprīlī, bija veikuši vērienīgu reidu, kura laikā izdevies uz laiku bloķēt visas zināmās "legālo narkotiku" tirgotavas. Līdzīgs reids tika veikts otrdien un rezultāti bija iepriecinoši.

"Viss notiek tā, kā mēs to gribam un plānojam. To uzdevumu, ko sev bijām uzstādījuši, var teikt, ka esam jau izpildījuši. Otrdien, cik mēs saprotam, Rīgā neviens netirgo. Pirmdienas reids devis spēcīgus rezultātus. Narkodīleri ir sazvanījušies, jo otrdien bija ciet pat tās "točkas", kurās mēs dienu iepriekš bijām. Nekad tā nav bijis, jo vienmēr nākamajā dienā pēc mūsu reidiem viss ir vaļā. Šoreiz viss ir ciet. Tas ir panākums, uzvara, nezinām gan vēl maza vai liela," sacīja Bergmanis.

"Stop drugs" aktīvists norādīja, ka cīņa pret zāļu maisījumu tirgošanu turpināsies un, ja kāda tirdzniecības vieta atkal tiks vērta vaļā, tās darbība atkal tiks bloķēta – vai nu ar "Stop drugs" pārstāvju spēkiem vai ar policijas palīdzību.

"Mums nav nekāda prieka skraidīt apkārt. Ja tirdzniecības vietu nebūs, ja tās netirgos narkotikas mūsu bērniem un, ja bērni nemirs, tad mēs sēdēsim mājās un skatīsimies televizoru. Taču, ja kāda vieta vērsies vaļā un turpinās indēt mūsu bērnus un sabiedrību, mēs cīnīsimies," piebilda aktīvists.

Bergmanis norādīja, ka šobrīd biedrībā "Stop drugs" ir vairāk nekā 1000 biedru. Parasti uz vienu "točku" dodas 5-10 biedrības pārstāvji, kam sniegta instruktāža, kā rīkoties.

"Mums viss ir ļoti labi organizēts, kā pēc militārās disciplīnas. Pats esmu 14 gadus nostrādājis bruņotajos spēkos, arī valdes locekļi ir no bruņotajiem spēkiem, tāpat biedrībā ir sportisti, disciplinēti cilvēki. Cīņa pret narkotikām notiek mērķtiecīgi, bez haosa," piebilda kustības vadītājs.


Viņš pauda pārliecību, ka pagājušajā ceturtdienā pieņemtais likums varētu apturēt tā saucamo "legālo narkotiku" sērgu, taču, ja tirgoņi izdomās veidus, kā to apiet, tad viņus apturēs jaunais Saeimā topošais likumprojekts.

"Ja tas likums, kas tika pieņemts spēkā pagājušajā ceturtdienā, bija kā komats [pēc pērn novembrī pieņemtā neveiksmīgā likuma], tad jaunais likums pieliks punktu visām šīm legālajām narkotiku tirdzniecības vietām," sacīja Bergmanis.

Komentāri 2
Unispirms 4 gadiem
Pirmām kārtām jācīnās katram ar savu galvu un domāšanu!