Kristians Rozenvalds: Lieldienas zilā zaļā, nē tas ir fetišs!, Mixnews.lv

Kristians Rozenvalds: Lieldienas zilā zaļā, nē tas ir fetišs!

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 20. aprīlī plkst. 21:32

Sabiedrisko attiecību speciālists un neskaitāmos citos titulos dēvētais mediju eksperts Kristians Rozenvalds uzsver, ka nenodarbojas ar olu krāsošanu, un sev aizliedz nodarboties ar sekundārām lietām.

"Mani uztrauc, tas, ka jautājumā par Lieldienām, daudzi nenostāda jautājunus pareizajā secībā, intervijā Mixnews.lv norāda Kristians Rozenvelds. Kā uzskata Rozenvalds, ir daudzi fetiši, kuros mēs piedalamies un sekojam tiem līdzi, pat neizprotot tos.

"Tie, kas krāso olas nekoncentrējas uz kristietību, fabula ir par to, ka....Latvija nav pelnījusi divas drīvdienas. Mums šīs dienas tiek veltītas dārza uzkopšanai, bet primārajam jautājumam, kas tiek uzdots, būtu jābūt, ja jūs krāsojat olas, ko jūs ar to domājat?", uzskata Rozenvalds Lieldienas.

"Tas ir piemērs mūsu fetižizācijai. Pirmajam būtu jābūt jautājumam, ja jūs krāsojat olas, ko jūs ar to domājat? Manuprāt, olas jākrāso un jāsit, otrdienā. Bet salīdzinājumam, mēs liekam sociālo tīklu akauntus, bet neizdomājamies par šiem jēdzieniem", uzskata Rozenvalds.

Rozenvalds, balstoties uz savas izpētes objektiem, norāda:"Laikā, kad pie Poncija Pilāta atnāca cilvēki, un paziņoja, Kristus ir augšāmcēlies, pilāts ēda olu, kas nokrāsojās pēc šīs ziņas. Tā ir bija zīme, no kurienes arī radās teksts "Patiesi augšāmcēlies". Es tam tekstam ticu vairāk nekā visiem citiem norādījumiem".

Rozenvalds uzsver, ka nenodarbojas ar olu kāsošanu un sev aizliedz nodarboties ar sekundārām lietām.

Komentāri