Girgensons un Gudļevskis izlasei pievienosies nākamnedēļ, Mixnews.lv

Girgensons un Gudļevskis izlasei pievienosies nākamnedēļ

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 25. aprīlī plkst. 11:01

Uzbrucējs Zemgus Girgensons un vārtsargs Kristers Gudļevskis valstsvienībai pievienosies nākamās nedēļas gaitā, portālu Mixnews.lv informēja Latvijas Hokeja federācijas (LHF) preses sekretārs Māris Gorbunovs.

"Girgensons un Ķēniņš būs uz 29.aprīļa treniņnometni Ozolniekos, tad varētu pievienoties arī [izlases galvenais treneris Teds] Nolans. Par Gudļevska ierašanos šobrīd komunicējam, spriežam, kad viņam ierasties. Tas arī noteikti būs ne ātrāk par nākamo nedēļu. Viņam tikko beigusies sezona," sacīja Gorbunovs.

Tāpat Gorbunovs norādīja, ka uzbrucēju Laura Dārziņa un Mārtiņa Karsuma gadījumā ir bažas par viņu dalību pasaules čempionātā. Dārziņš nesen slimojis ar strutaino angīnu un turpina lietot antibiotikas, savukārt Karsums atlabst pēc klubu sezonas beigās gūtā savainojuma.

"Gaidām un ceram, ka viņi spēs pilnībā atveseļoties un [līdz pasaules čempionātam] būt ierindā. Ja spēlētāji jutīs, ka viņi ir gatavi palīdzēt izlasei, tad mēs viņus gaidām. Viss ir atkarīgs no viņiem. Šobrīd viņu dalība čempionātā ir zem jautājuma zīmes," piebilda Gorbunovs.

Piektdien un sestdien Latvijas hokeja izlase aizvadīs pārbaudes spēles ar Francijas valstsvienību, bet maija sākumā spēkosies pret Slovākiju un Norvēģiju. Pasaules čempionāts Baltkrievijas galvaspilsētā Minskā norisināsies no 9. līdz 25. maijam. Latvijas izlase turnīru uzsāks 10. maijā ar spēli pret Somiju.

Komentāri