LDz sāk tradicionālo Lielo dzelzceļa talku (AUDIO), Mixnews.lv

LDz sāk tradicionālo Lielo dzelzceļa talku (AUDIO)

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 25. aprīlī plkst. 11:06

Piektdien, dienu pirms ikgadējās Lielās Talkas, savas teritorijas uzkopj Latvijas Dzelzceļš (Ldz), kas šo tradīciju piekopj jau 16 gadus, portālu Mixnews.lv informēja LDz pārstāvis Edgars Vilcāns.

"Esam pulcējušies pie ģenerāldirekcijas trepēm, notiek oficiālās uzrunas, oficiālais starts. Daļa cilvēku jau sēžas vilcienos un dodas Rumbulas un Mangaļu virzienā. Rīgas reģionā kopumā tiks uzkoptas aptuveni 25 vietas, bet talkošana notiks visā Latvijā, kur vien ir dzelzceļš," sacīja Vilcāns.

Viņš norādīja, ka aprīlis Latvijas Dzelzceļā ir spodrības mēnesis, kurā neatkarīgi no dienas, darbinieki uzkop dzelzceļa teritorijas. Talkošanas tradīcijas uzņēmumā ir senas – talkas norit kopš 1999.gada, kad tās aizsāka Dzelzceļnieku biedrība. Vēlāk to pārņēma LDz.

"Kopš sākušās Lielās Talkas, kas ir sestdienās, mūsu dzelzceļnieku talkas norisinās dienu iepriekš – piektdienā. Kopā ar kolēģiem uzkopjam gan dzelzceļa, gan citas teritorijas, savukārt Lielās Talkas dienā darbinieki to var darīt kopā ar ģimenes locekļiem, draugiem un kaimiņiem," piebilda Vilcāns.

LDz talkas koordinators arī atzina, ka par kopējo iesaistīto cilvēku skaitu pagaidām ir grūti spriest – aprēķinus varēs veikt pēc talkas noslēguma. Tiesa, zināms, ka pie ģenerāldirekcijas ēkas pulcējušies aptuveni 250 talkotāji. Talka norisināsies līdz pl. 15:00.

Komentāri