Ābols: Dinamo šosezon spēlēja no sirds (VIDEO), Mixnews.lv

Ābols: Dinamo šosezon spēlēja no sirds (VIDEO)

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 26. aprīlī plkst. 10:14

Kaunēties par aizvadīto sezonu "Dinamo" hokejistiem nevajadzētu, intervijā portālam Mixnews.lv atzina Kontinentālās Hokeja līgas (KHL) kluba Rīgas "Dinamo" galvenais treneris Artis Ābols.

"Sezonu jādala divās daļās. Regulāro sezonu mēs aizvadījām labi un stabili, bet izslēgšanas spēlēs neko sevišķu mēs neparādījām. Protams, tur bija objektīvi un subjektīvi faktori, kāpēc tas tā bija. Lai arī mēs zaudējām, kaunēties par to mums nevajadzētu," atzina Ābols.


Jautāts, vai treneris ir gandarīts ar paveikto savā amatā, Ābols norādīja, ka pilnībā viņa cerības nepiepildījās.

"Man tas bija pirmais gads galvenā trenera amatā. Sezonas sākumā teicu, ka gribētu iekļūt izslēgšanas spēlēs, tad tas būtu labi. Sezonu sākām labi un nospēlējām bez lieliem kritumiem un iekļuvām Gagarina kausā. Protams, kad tu esi tur, kur gribēji būt, tu vēlies kaut ko vairāk, tāpēc esmu apmierināts daļēji," sacīja "Dinamo" galvenais treneris.

Tāpat Ābols norādīja, ka "arī spēlētāji ir tikai cilvēki un vienmēr var vairāk, bet tai pat laikā viņi spēlēja no sirds."

Jāatgādina, ka regulāro sezonu "Dinamo" noslēdza piektajā vietā Austrumu konferencē, bet Gagarina kausa izcīņas pirmajā kārtā sērijā līdz četrām uzvarām ar 3-4 piekāpās aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētajai Doņeckas "Donbass".

Komentāri