Bērziņš: Vairs neticu Putina vārdiem, Mixnews.lv

Bērziņš: Vairs neticu Putina vārdiem (1)

фото

Ekskluzīvi | 2014. gada 3. maijā plkst. 15:59

Mērķtiecīgas ASV un Eiropas Savienības (ES) sankcijas, kas vērstas uz Krievijas augsta ranga amatpersonām un lielāko kompāniju pārstāvjiem, var piespiest Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu mainīt savu politiku attiecībā uz Ukrainu, intervijā radio Baltkom atzina Latvijas prezidents Andris Bērziņš.

"Sankcijām jāliek Krievijai izmainīt attieksmi pret Ukrainu. Pats pareizākais šajā situācijā – orientēties uz konkrētiem cilvēkiem. Un domāju, ka tas var ietekmēt Vladimiru Putinu. Uz plašu Krievijas iedzīvotāju loku sankcijas pagaidām nevajadzētu vērst," uzskata Bērziņš.

Latvijas prezidents tāpat piebilda, ka saistībā ar notikumiem Ukrainā, viņa viedoklis par Vladimiru Putinu ir mainījies.

"Redzot, kas šobrīd notiek, saproti, ka nav pamata ticēt Putina vārdiem. Tikai darbi var izmainīt situāciju. Es agrāk, kā jau vairākums, cerēju, ka mēs skatāmies vienā virzienā. Tagad redzu, ka tā nav," piebilda Bērziņš.

Jāatgādina, ka ASV un ES paziņojušas par iespējamu jaunu sankciju ieviešanu pret Krieviju saistībā ar tās politiku Ukrainā.

Komentāri 1
albertspirms 4 gadiem
Jocīgs tas Bērziņš. Krievijai ticēt nevar nevienam vārdam un nekad. Sākot ar Molotova-Ribentropa paktu,Katiņu un citiem ""sīkumiem""Ja kas- fašisti vainīgi - VISS!