Bijusī domes priekšsēdētāja: Aizturēšanas Daugavpilī bija paredzamas, Mixnews.lv

Bijusī domes priekšsēdētāja: Aizturēšanas Daugavpilī bija paredzamas

фото

Ekskluzīvi | 2013. gada 5. februārī plkst. 11:51

"Daugavpils siltumtīkli" direktora Daugavpils vice-mēra Vjačeslava Širjakova aizturēšana, iespējams, saistīta ar sūdzību par līgumu, kas noslēgts ar firmu "Batergo" par enerģijas iepirkšanu TEC-3. Bijusī pilsētas domes priekšsēdētāja Rita Strode intervijā radio Baltkom paziņoja, ka šāda situācija bija gaidāma, jo siltuma tarifi strauji izauguši, bet pati TEC atrodas bēdīgā situācijā.

"Apmēram pirms čtriem gadiem Liepajas dome spēja aizstāvēt stacijas modernizācijas plānu. Bet mūsējie nogulēja. Mūsejie bija aizņemti ar portfeļu dalīšanu. Es zinu, ka TEC-3 atrodas šausmīgā stāvoklī. Eiropas naudu neizdevās iegūt, sarīkoja kaut kādu konkursu, kādā veidā nezinu. Turklāt noslēgts konkurss ar nepazīstamu kompāniju. Lūk arī vilnis sāka velties. To varēja paredzēt," teica Strode.

Bijušais pilsētas domes priekšsēdētājs, Saeimas deputāts Jānis Lāčplēsis paziņoja, ka viņš situāciju nevar komentēt, taču uzskata, ka KNAB strādā mērķtiecīgi, bet nevis pēc kaut kāda iesnieguma par iespējamo korupciju.

Savukārt, kā iepriekš rakstīja Mixnews, Daugavpils mērs Žanna Kulakova notiekošo saista ar gaidāmajām pašvaldību vēlēšanām un netic tam, ka viņas padotie ir iesaistīti korupcijā.

Atgādināsim, ka tiesa izsniegusi sankciju Daugavpils vice-mēra un divu uzņēmēju aizturēšanai. "Daugavpils siltumtikli" vadītāju aizturēja KNAB, taču vēlāk viņš tika atbrīvots.

foto: mixnews.lv

Komentāri