Daugavpils mērs piedāvā katrā reģionā iecelt gubernatoru, Mixnews.lv

Daugavpils mērs piedāvā katrā reģionā iecelt gubernatoru

фото

Ekskluzīvi | 2013. gada 7. februārī plkst. 12:15

Daugavpils mērs Žanna Kulakova (Reformu partija) uzskata, ka Latvijā varētu ieviest reģiona gubernatora amatu. Par to intervijā radio Baltkom raidījumā "Vopros s pristrastiem" norādija Kulakova.

"Man šī doma radās par Latgali – vai ir nepieciešams cilvēks, kurš vadītu to, neatkarīgi no politiskās piederības? Iespējams, ka katrā regionā, un tie mums ir četri, vajadzētu iecelt savu gubernatoru? Kādreiz šāda sistēma eksistēja," intervijā radio Baltkom norādīja Kulakova.

Kā iepriekš rakstīja Mixnews, pēc pagājušajā nedēļā Daugavpilī Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) veiktajām kratīšanām un trīs cilvēku ( tajā skaitā Daugavpils domes priekšsēdētāja vietnieka Vjačeslava Širjakova) aresta, domes opozīcijas deputāts Pēteris Dzalbe izteicās, ka varētu sākt procedūru par neuzticības izteikšanu pilsētas domes priekšsēdētājai.

Pēc šī paziņojuma Kulakova norādīja, ka sakarā ar šiem arestiem negrasās pēc pašas vēlēšanās atstāt amatu. Taču viņa ir gatava atstāt šo krēslu, ja vairākums domes deputātu izteiks viņai neuzticību.

Foto: mixnews.lv

Komentāri