Islāma pārstāvji Latvijā: Kurināšana uz islamofobiju ir Eiropas šovs, Mixnews.lv

Islāma pārstāvji Latvijā: Kurināšana uz islamofobiju ir Eiropas šovs (5)

фото

Ekskluzīvi | 2015. gada 27. janvārī plkst. 13:43

Pēdējie notikumi, kas risinājušies Eiropā, ir islamofobijas kurināšanas kampaņa. Tādu viedokli radio Baltkom pauda Latvijas Islāma Kultūras centra pārstāvji.

"Medijiem ticēt nevar – te šovs notiek viu laiku. Mēs vienkārši uzskatām, kas notiekošais ir islamofobijas kurināšanas kampaņa, un tas, kas tagad notiek Eiropā, ir pierādījums tam," paziņoja centra preses sekretārs Ahmeds Roberts Klimovičs.

Pēc viņa teiktā, traģiskie notikumi Francijā ir sekas Islāma popularitātei, kā arī Palestīnas kā neatkarīgas valsts atzīšanai.

"Es esmu absolūti pārliecināts, ka radikāļus neaudzina musulmaņi," piebilda Klimovičs, sakot, ka nav saticis starp musulmaņiem cilvēkus, kas ar ieročiem būtu gatavi nogalināt nevainīgus cilvēkus.

Arī centra vadītājs Imrans Oļegs Petrovs uzsvēra, ka Korāns aizliedz nevainīgu cilvēku, jebkuras reliģijas pārstāvju, nogalināšanu.

Komentāri 5
Ottopirms 2 gadiem
Jau nepietiek, ka priekšgājējs aiznesās uz savi Islama valsti???!!
iepriekšējiem komentētājiempirms 3 gadiem
Tipiski latvieši - veic spriedumus, nezinot faktus. Cik daudz jūs zināt par Islāmu kā reliģiju un tā vērtībām? Varu derēt, ka ne cik. Noteikti esiet tie, kas uzskata, ka visi musulmaņi ir teroristi, nezinot to, ka piemēram, pēc statistikas datiem 2013.gadā no 152 teroristu uzbrukumiem Eiropā, tikai divi no tiem bija reliģiski motivēti. Un par abiem noteikti esiet dzirdējuši, jo prese vienmēr izcels un aprunās tos notikumus, kuros iesaistīti musulmaņi, bet par tādu Breivīku visi jau sen aizmirsuši. Plašsaziņu līdzekļos kaut ko izlasa, kas reāli ir propoganda un isalmofobijas veicināšana Eiropā, un tam arī tic.
Pēdējais laiks sākt sevi izglītot.
Nesaprotupirms 4 gadiem
Kāpēc šī reliģija kļūst arvien radikālāka?