Bondars: Kļūšu par prezidentu, turpināšu runāt krieviski, Mixnews.lv

Bondars: Kļūšu par prezidentu, turpināšu runāt krieviski (3)

фото

Ekskluzīvi | 2015. gada 4. februārī plkst. 13:06

Latvijas drošība lielā mērā ir atkarīga no sabiedrības vienotības, uzskata Latvijas Reģionu Apvienības deputāts Saeimā Mārtiņš Bondars. Tādu viedokli politiķis pauda radio Baltkom, komentējot jautājumu par nākamā prezidenta galvenajiem uzdevumiem.

"Jo vairāk vienotības būs starp cilvēkiem, jo mazāks risks, ka kaut kas var notikt. Tas attiecas ne tikai uz etniskajiem jautājumiem, bet visiem sabiedrības attiecību spektriem," norādīja politiķis, atzīstot, ka Latvijas sabiedrībai ir jāmācās, kā savā starpā sadzīvot dažādām etniskajām grupām.

"Mēs katrs skatāmies no savas puses un neprotam pārrunāt tos jautājumus, kas mūs uztrauc, piemēram, kā sabiedrībā skatās uz 1940.gada notikumiem un ne tikai," teica Bondars.

Uz jautājumu, vai gadījumā, ja viņš tiks ievēlēts prezidenta amatā, vai viņš ir gatavs runāt krieviski, Bondars atbildēja apstiprinoši.

"Es daru to tagad un neredzu problēmas, kāpēc neturpināt runāt kreivu valodā arī turpmāk," teica prezidenta amata kandidāts, piebilstot, ka ne jau par valodu ir runa.

Jāpiebilst, ka Latvijas Reģionu Apvienības pārstāvju sapulcē tika panākta vienošanās izskatīt politiskā spēkā nodaļās priekšlikumu virzīt Saeimas deputātu Mārtiņu Bondaru kā Valsts prezidenta amata kandidātu.

Komentāri 3
Lauku vecispirms 4 gadiem
Nevienu no aprobētiem nedrīkstam likt par prezidentu! Parprezidentu vēlēsim LEONARDU INKINU , NO BIEDRĪBAS LATVIETIS, RAKSTNIEKU, DZEJNIEKU, KOMPONISTU, VIEDU UN PATIESU LATVIETI, KURU VAKAR TIESĀJA UN KUR VIŅŠ TEICA PĒDĒJO VĀRDU!
https://www.youtube.com/watch?v=OqpqTXc9CQc
haraldspirms 4 gadiem
Latvijas sabiedrība mācās, kā savā starpā sadzīvot dažādām etniskajām grupām jau gadu 100-tiem un nebija tik smagi, kamēr nenācās sadzīvot arī ar nepavisam ne etnisku grupu sovakiem!
haraldspirms 4 gadiem
Latvijas sabiedrība mācās, kā savā starpā sadzīvot dažādām etniskajām grupām jau gadu 100-tiem un nebija tik smagi, kamēr nenācās sadzīvot arī ar nepavisam ne etnisku grupu sovakiem!