Vienotības pārstāvis: Partija slepus formulē jaunu valdību, Mixnews.lv

Vienotības pārstāvis: Partija slepus formulē jaunu valdību

фото

Ekskluzīvi | 2015. gada 18. februārī plkst. 13:08

Atmosfēra, kas valda partijas „Vienotība” aizkulisēs, kā arī vairāku tās biedru darbības norāda uz to, ka partijas vadība slepus apspriež jaunas valdības veidošanu. Tā radio Baltkom izteicās partijas biedrs Jānis Egliņš.

Taču viņš piebilda, ka viņa rīcībā nav konkrētu pierādījumu, kas apstiprinātu šādu informāciju.

„Man nav nekādu skaidru faktu, kuri varētu apstiprināt, kas patiesībā notiek. Bet par to liecina atmosfēra, fona informācija, kas uzrodas kaut kādu pārrunu laikā, Kampara kunga jautājumi, kas liecina par to, ka notiek kaut kādi procesi. Godīgi sakot, es to nevaru pierādīt. Bet neko nevar izslēgt, tagad notiek visa un visu „aptaustīšana” – notiek tikšanās, tostarp, satiekas arī cilvēku grupas. Skaidrs, ka kaut kas notiek, bet tas ir diezgan slepeni, tāpēc neko konkrētu pateikt nevaru,” teica Egliņš.

Savukārt „Vienotības” deputāts Saeimā Aleksejs Loskutovs radio Baltkom ēterā Egliņa paziņojumu nosauca par baumām, kam nav pamatojuma.

„Komentēt nevēlos tāpēc, ka nav ne mazākās nojausmas par to, kas aiz tā visa stāv. Tas ir viņa personiskais viedoklis. Baumas komentēt nevēlos,” teica Loskutovs.

Komentāri