Policija: Agresīvo vadītāju skaits būtiski palielinās, Mixnews.lv

Policija: Agresīvo vadītāju skaits būtiski palielinās (2)

фото

Ekskluzīvi | 2015. gada 19. februārī plkst. 12:41

Agresīvo autovadītāju skaita pieaugums saistīts ar ekonomiskās situācijas uzlabošanos valstī. Tā radio Baltkom sacīja Valsts policijas (VP) Satiksmes uzraudzības biroja priekšnieka vietnieks Andris Locs. Pēc viņa teiktā, agresīvi pie stūres uzvedas pārsvarā jauni cilvēki alkohola reibumā.

„Statistika parāda, ka agresīvo autovadītāju skaits sāk būtiski palielināties. Laikam tas arī ir saistīts ar faktu, ka uz ceļiem notiek daudz dīvainu avāriju, kurās iet bojā no trim līdz sešiem cilvēkiem. Piemēram, bija tāds gadījums: atbrauca cilvēki no Anglijas, atpūtas līdz rītam, brauca mājās. Viņi bija piedzērušies, aizmiga pie stūres, ietriecās stabā un gāja bojā. Tāpat ļoti bieži notiek smagas avārijas, kuras saistītas ar nogurumu, reibuma stāvokli un gandrīz vienmēr – ar lielu ātruma pārkāpšanu,” pastāstīja Locs.

Vēl viņš atklāja, ka, balstoties uz statistiku, pagājušā gada laikā tika fiksēti 860 ātruma pārsniegšanas gadījumi.

Locs piebilda, ka patlaban VP strādā pie likuma izmaiņām, kas būs vērstas uz agresīviem braucējiem.

Foto: Ieva Zemīte

Komentāri 2
kalvadosspirms 4 gadiem
Kad mani pirmo reizi pa 8 gadiem apturēja policija, man bija bail no viņiem, rokas sāka trīcēt, un sāku uztraukties par ko esmu apturēta, jo neko nebiju pārkāpusi,...paskatījās APLIECĪBU UN TEHNISKO un palaida, un nebija neviens reids, tas bija izlases veidā, un no viņu puses tā ir agresija reāla , kas izpaužas terorizējot uz ceļa cilvēkus. ķeriet dzērājus, un visus kuri šmigā braukā slepkavodami.
Ričardspirms 4 gadiem
Pilnīga demagoģija no policijas puses, Portugālē būtu visi 100% autobraucēji sodīti, jo visi pārsniedz ātrumu, kur ceļa zīmes ir stulbi uzstādītas, turklāt šie 800 pārkāpumi ir dažu km/st pārkāpumi, kuri ārvalstīs neskaitās nemaz pārkāpumi. Latvija ir vienīgā valsts Pasaulē, kur braucot ir jāskatās nevis uz ceļu, bet uz spidometru!!!Ja kāds ieskrējis kokā, uzreiz likumu pārtaisa, pilnīga policijas patvaļa -pati sev raksta likumus, lai varaik varētu sodīt -pildīt kasi, nevis uzturētu kārtību uz ceļiem. Ja kaut kas ir agresīvs Latvijā , tad tā ir Ceļu policija, kas pēc būtības ir modernās "opričņinas"sastāvdaļa. Mēs esam kļuvuši par vajāto sabiedrību.