Krievijas politiķis: Ņemcova slepkavas var nogalināt arī Medvedjevu un Putinu, Mixnews.lv

Krievijas politiķis: Ņemcova slepkavas var nogalināt arī Medvedjevu un Putinu (1)

фото

Ekskluzīvi | 2015. gada 2. martā plkst. 14:39

Borisa Ņemcova nāvi varēja realizēt nacionālistisku organizāciju pārstāvji, kas ir izgājuši ārpus Krievijas varas kontroles rāmjiem. Tādu viedokli radio Baltkom pauda Krievijas opozicionārs un mūzikas kritiķis Artēmijs Troickis.

„Es nedomāju, ka šo slepkavību bija sagatavojušas varasiestādes, nav izslēgts, ka specdienesti bija lietas kursā, taču viņi paši nepiedalījās. Drīzāk vainīgie meklējami kādās radikālās ultranacionālistiskās organizācijās. Mums ir tā saucamie nacionālboļševiki, dažādi čečenu cilvēki. Es domāju, ka tie ir viņi, nevis oficiālie dienesti,” uzskata Troickis.

Viņš norādīja uz to, ka līdzīgu organizāciju skaita palielināšanās apdraud ne tikai opozīcijas politiķus, bet arī varas pārstāvjus.

„Tajā visā lietā ir iemesls trauksmei un briesmām – valstī ir spēki, kas nav atkarīgi no varas. Viņi, Putina kursa iedvesmoti, darbojas patstāvīgi. Šodien Ņemcovs, rīt liberāļi, pēc tam lieta nonāks līdz Medvedjevam un, skat, arī līdz Putinam tiks,” pauda Troickis.

Pēc viņa teiktā, Ņemcova slepkavībai ir politiski motīvi, bet visi pārējie neizklausās pēc patiesības.

Jāatgādina, ka Ņemcovs piektdien vakarā tika nogalināts līdzās Kremlim pie Vasīlija nogāzes uz Lielā Maskavas upes tilta. Kā redzams reportāžās no notikuma vietas, pie tilta laternu stabiem uzstādītas daudzas novērošanas kameras - gan standarta, gan specializētās, kas paredzētas automašīnu braukšanas ātruma fiksēšanai.

Ņemcovs tiks apglabāts otrdien Maskavas Trojekurovas kapos. Pirms tam no plkst.10 līdz 14 Maskavas Saharova centrā notiks atvadīšanās no noslepkavotā politiķa.

Komentāri 1
jurispirms 4 gadiem
Vai tad nacionālisti traucē Putinam aizstāvēt "krievu pasaules" intereses???
Specdienesti aizņemti ar "liberastiem", bet neonacistus nepieskata??