Kalniete par "melno sarakstu": Vai es esmu kāds bakterioloģiskais ierocis? (AUDIO), Mixnews.lv

Kalniete par "melno sarakstu": Vai es esmu kāds bakterioloģiskais ierocis? (AUDIO) (7)

фото

Ekskluzīvi | 2015. gada 4. martā plkst. 13:07

Dodoties uz Krieviju un zinot, ka pastāv „melnais saraksts”, Eiropas Parlamenta deputāte Sandra Kalniete bija gatava uz visu, taču viņa nesaprot, kāpēc viņai liegta iebraukšana Krievijas teritorijā. To viņa pati pateica intervijā radio Baltkom.

Viņa domā, ka tas varētu būt saistīts ar politiku, kuru īsteno Krievija pēc Krimas aneksijas.

„Tad, kad man Šeremetjevas lidostā pēc vairāku stundu gaidīšanas beidzot oficiāli paziņoja, ka man ir liegta iebraukšana Krievija Federācijā, pamatojoties uz 27.1.pantu, robežsargi neprata man atbildēt uz jautājumu, kas šajā pantā ir rakstīts. Es sazvanījos ar saviem palīgiem, es noskaidroju, ka tas ir pants par apdraudējumu valsts aizsardzības spējām un drošībai, kā arī sabiedriskajai kārtībai un veselībai, „ paskaidroja Kalniete.

Tāda situācija viņai likās absurda.

„Nu kas es esmu kāds baktereoloģiskais ierocis? Došanās uz bērēm nav saistīta ar kaut kādām politiskām akcijām, tas ir sēru brīdis,” teica Kalniete.

Viņa pauda izbrīnu, ka Krievijas vēstniecībai bija nepieciešams tik ilgs laiks, paziņotu par iekļaušanu „melnajā sarakstā”.

Jāatgādina, ka Eiropas Parlamenta deputātei Sandrai Kalnietei, kura bija devusies uz Maskavu, lai piedalītos pagājušās nedēļas piektdienā nogalinātā Krievijas opozīcijas politiķa Borisa Ņemcova bērēs, atteikta iebraukšana Krievijā. Kalnietei liegts iebraukt Krievijā līdz 2019.gada 11.oktobrim.

Komentāri 7
Sarkanaispirms 4 gadiem
Nu pilniigi daunji,un aptumshoti cilveeki.
Artūrspirms 4 gadiem
Jā - tu esi kā bakterioloģisks ierocis.... Priecātos ja tevi neielaistu arī LV
lasispirms 4 gadiem
Tad jājautā,kāpēc Latvijā netika ielaisti,iemīļoti Krievijas dziedātāji?Kas ir Kalniete,salīdzinājumā ar viņiem!