Pirmās biļetes uz MUMIY TROLL koncertu izpārdod 15 minūšu laikā! Uzmanību! Jauna akcija!, Mixnews.lv

Pirmās biļetes uz MUMIY TROLL koncertu izpārdod 15 minūšu laikā! Uzmanību! Jauna akcija!

фото

Ekskluzīvi | 2015. gada 10. aprīlī plkst. 13:10

Piektdien, 10.aprīlī plkst. 10:00 Biļešu Servisa tīklā sākās biļešu pārdošana un grupas Mumiy Troll koncertu, kas 12. novembrī notiks Arēnā Rīga. Tajā grupa prezentēs savu jauno (vienpadsmito) albumu “Pirātu kopijas”.

Pirmās 300 biļetes, kuras varēja iegādāties par 10 eiro, tika izpārdotas 15 minūšu laikā. Tagad var nopirkt nākamās 1000 biļetes tikai par 15 eiro visās Biļešu Servisa kasēs.

Nepalaidiet garām iespēju nopirkt biļeti uz Mumiy Troll - vienas no spilgtākajām mūsdienu Krievijas grupas – koncertu!

фото

Jaunais grupas albums “Pirātu kopijas” (Пиратские копии) būs grupas 11 (vienpadsmitais) albums. Mūsdienās termins “pirātu kopijas” nozīmē intelektuālā īpašuma tiesību pārkāpumu un citas nelikumīgas darbības, kas saistītas ar muzikālo saturu. Grupa Mumiy Troll jaunā albuma koncepcijas ietvaros “pirātismu” traktē citādi – tulkojumā no sengrieķu valodas “pirāts” nozīmē “tas, kurš izaicina likteni, meklējot laimi”. “Pats fakts, ka viss tika izdomāts vēl pirms mums un jaunu atklājumu neiespējamība, personīgi mani iedvesmo. Manuprāt, mēs nedzīvojam tāpēc, lai atrastu sevi. Mēs dzīvojam tāpēc, lai radītu sevi tādu, kādu priekšstatam par iespējamu”, atzīst Iļja Lagutenko.

фото

Jaunais albums klajā nāks šā gada 15. aprīlī. Albuma pirmie prezentācijas koncerti notiks šā gada 23. aprīlī Pēterburgā, kā arī 25. un 26. aprīlī Maskavā.

Jau šobrīd iespējams būt pirmajiem un pasūtīt albumu ITUNES. Iegādājoties albuma oficiālo versiju, iespējams iegūt albuma īpašo versiju, kurā iekļautas četrpadsmit līdz šim nedzirdētas dziesmas.

Mumiy Troll ir viena no spilgtākajām mūsdienu Krievijas grupām, kura jau guvusi plašu Latvijas publikas mīlestību. Grupa tika izveidota 1983. gadā, tās dibinātājs un līderis ir Iļja Lagutenko. Grupa atpazīstama ar neparasto Iļjas Lagutenko vokālu, kā arī pašu definēto mūzikas stilu: rock - pop. Grupa ieguvusi neskaitāmas mūzikas balvas, izveidojusi sadarbību ar vairākiem Latvijas mūziķiem, kā arī grupas videoklipi vairākkārt filmēti Latvijā.

Grupas Mumiy Troll koncertā Rīgā tiks prezentēts jaunais albums “Pirātu kopijas”, kā arī skanēs grupas pazīstamākās un iemīļotākās dziesmas. Biļetes pieejamas www.biļesuserviss.lv no 10. aprīļa.

Koncertu organizē Mix Media Group. Mix Media Group ir vadošā multimediju platforma Latvijā, kura apvieno četras radio stacijas (radio Mix FM, radio Baltkom, Jumor FM un Europa Plus), kā arī interneta ziņu portālu MixNews.lv un interneta televīziju Mix Tv.

Komentāri